1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. İnönü Üniversitesi Sözleşmeli 38 Memur Alımı Yapacak
İnönü Üniversitesi Sözleşmeli 38 Memur Alımı Yapacak

İnönü Üniversitesi Sözleşmeli 38 Memur Alımı Yapacak

İnönü Üniversitesine önlisans ve lisans mezunu sözleşmeli sağlık personeli alımları yapılacak. 35 hemşire alımı, 1 biyolog alımı, 12 sağlık teknikeri alımı olmak üzere Üniversite personel alımı şartları ve başvurularına My Memur haberden ulaşabilirsiniz.

A+A-

İnönü Üniversitesi SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI yayımlandı ve başvurular başladı. Üniversiteye sözleşmeli statüde önlisnas ve lisans mezunu 38 kamu personeli memur alımları yapılıyor. Başvurular 22 Şubat 2019’a kadar devam edecek.

Üniversite personel alımları KPSS puan üstünlüğüne göre yapılacaktır. KPSS taban puan olmadığından sadece 2018 KPSS b grubu puanına sahip olmak yeterlidir.

Lisans Mezunu Personel Alımı Kontenjanları

35 Hemşire alımı için Yükseköğretim kurumlarının Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğu lisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

1 Biyolog alımı için Deney Hayvanları Üretim ve Araştırma Merkezinde istihdam edilmek üzere; Yükseköğretim kurumlarının Fen veya Fen Edebiyat Fakültelerinin Biyoloji lisans programından mezun olmak gerekiyor.

Deney Hayvanları kullanımı ve Deney Hayvanlarında Stereotaksik yöntemle deney hayvanlarında alzheimer, parkinson, epilepsi  modellerini oluşturma sertifikalarına sahip olmak gerekiyor.

Önlisans Mezunu Personel Alımı Kontenjanları

1 Sağlık Teknikeri alımı için Yükseköğretim kurumlarının Radyoloji veya Tıbbi Görüntüleme Teknikleri önlisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

Belgelendirmek kaydıyla Kroner Anjıografi (TAVİ, ASD, MİTRAL, PERİFER) görüntüleme konusunda en az 5 (beş) yıl çalışma deneyimine sahip olmak gerekiyor.

1 Sağlık Teknikeri alımı için Yükseköğretim kurumlarının Anestezi veya Anestezi Teknikerliği önlisans programından mezun olmak gerekiyor.

Personel Alımı Genel Şartları

657 sayılı Kanunun 48.maddesinde belirtilen şartları taşımak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış veya muaf olmak veya tecilli olmak gerekiyor.

657 Sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak gerekiyor. Bu durum memuriyete girişte tam teşekküllü hastanelerden alınacak raporla tespit olunur.

Başvuracak adaylardan 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre kamu kurumlarında istihdam edilenlerin, “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler” hükmü gereğince bu maddeye aykırı durumu tespit edilenler hakkında işlem yürütülmeyecektir.

Üniversite Personel Alımı İlan Metni için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler