1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. İnönü Üniversitesi Sözleşmeli Memur Hemşire Alım İlanı.
İnönü Üniversitesi Sözleşmeli Memur Hemşire Alım İlanı.

İnönü Üniversitesi Sözleşmeli Memur Hemşire Alım İlanı.

KPSS B puan türünden 30 adet Sözleşmeli Memur Hemşire İnönü Üniversitesi bünyesinde çalıştırılmak üzere Alınacaktır. Başvuru şekli ve Başvuracak Adaylarda aranan özellikleri inceleyin.

A+A-

İnönü Üniversitesi 30 Sözleşmeli Memur Hemşire Alımı Yapacak

KANUNDA YERİ

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre alım yapılacaktır. Alımlar 2014 yılı KPSS (B) gurubu puan sırası esas alınmak kaydıyla yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmadan puan sırlamasına göre alım yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANAN KOŞULLAR
* Tc vatandaşı olmak
* 657 sayılı Kanunun 48.maddesinde belirtilen şartlara uygun olmak.
* Emekli yada yaşlılık aylığı alıyor olmaması gerekiyor.
* Başvuru yapacak olan erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış veya muaf olmak veya tecilli olmaları şartı aranmaktadır.
* Başvuru yapacak olan adayların görevini yapacak derecede akıl ve vücut sağlığının yerinde olması gerekiyor.
* Başvuru yapacak olan adayların 4 yıllık Sağlık Yüksek okullarının Hemşirelik veya Sağlık Memurluğu Bölümünden mezun olmaları şartı aranmaktadır.

BAŞVURU ŞEKLİ
Başvurmak isteyen adayların 14.11.2014 tarihine kadar başvuru dilekçesi, özgeçmiş, mezuniyet belgesinin aslı ve sureti, nüfus cüzdanı fotokopisi ve 2014 KPSS (B )sonuç belgesi ile İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi İnsan Kaynakları Müdürlüğüne şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

BAŞVURU YAPMAK VE DETAYLAR ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.