İnönü Üniversitesi sözleşmeli personel alacak

İnönü Üniversitesi personel alımı kapsamında yayınladığı kamu personeli alım ilanı ile lise ve lisans mezunu olmak üzere 5 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapıyor.

23205
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İnönü Üniversitesi personel alımı kapsamında yayınladığı kamu personeli alım ilanı ile lise ve lisans mezunu olmak üzere 5 sözleşmeli sağlık personeli alımı (Hemşire) gerçekleştireceğini duyurdu. İnönü Üniversitesi hemşire alımı için bugün başlayan başvurular 1 Ağustos 2016 tarihinde sona erecek.

İnönü Üniversitesi 18 Temmuz 2016 tarihinde yayınladığı sözleşmeli kamu personeli alımı ilanında sağlık personeli olarak hem lise hem lisans mezunu toplamda 5 hemşire alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Alım kapsamında başvurucuların 2016 yılı Kamu personeli Seçme Sınavı 2016 KPSS sınavına girmiş olma KPSSP94 ve KPSSP3 puan türüne sahip olması gerekiyor. Hemşire alımına başvuru yapacak olan lisans mezunları adayların en az 3 yıl Göğüs Cerrahi Ameliyathane, 3.Basamak Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesinde, Koroner Yoğun Bakım ve Kardiyoloji Servisinde, Dahiliye Yoğun Bakım Ünitesinde çalışmış olması gerekiyor. Her bir ünite için lisans mezunu olmak üzere toplam 4 sağlık personeli alınacak.

Lise mezunu olan hemşire alımı için ise en az 3 yıl Genel Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesinde çalışmış olmak aranan şartlar arasında yer alıyor. Adaylar başvurularını 18 Temmuz – 1 Ağustos 2016 tarihleri arasında şahsen ya da posta yolu ile üniversiteye yapacaklar. Alım 2016 KPSS (B) grubu puan sıralaması üzerinden gerçekleşecek. Aşağıda bulunan linkten İnönü Üniversitesi sağlık personeli alım ilanına erişim ağlayabilirsiniz.İlan için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!