1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. İnönü Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı
İnönü Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

İnönü Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

İnönü Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 21 Kişi Sağlık Personeli Olarak İstihdam Edilecek Son Başvuru 9 Şubat 2015

A+A-

İnönü Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 21 Kişi Sağlık Personeli Olarak İstihdam Edilecek Son Başvuru 9 Şubat 2015.

Hemşire olarak 20 kişi istihdam edilecek. Yükseköğretim kurumlarının Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğu lisans programlarının birinden mezun olmak şart. 2014 yılı KPSSP3 puanı geçerlidir.

Biyolog olarak 1 kişi istihdam edilecek. Yükseköğretim kurumlarının Biyoloji lisans programından Mezun olmak. Üremeye Yardımcı Tedavi Yöntemleri Eğitim Sertifikasına sahip olmak. Belgelendirmek kaydıyla, en az 3 yıl üremeye yardımcı tedavi merkezi laboratuvar sorumlusu olarak deneyim sahibi olmak. 2014 yılı KPSSP3 puanı geçerlidir.

Şahsen veya posta yolu ile yapılan başvurularda, başvuru için istenilen belgelerin, İnönü Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına son başvuru tarihi mesai saati bitimine kadar ulaştırılması gerekmektedir. Postadaki gecikmeler kabul edilmeyecektir.

İlan Tam Metni İstenen Belgeler İçin tıklayınız.

My Memur İş İlanları İçin Tıklayınız.

 

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler