İnönü Üniversitesinde Personel Alımında Bir Branşı İptal Etti

İnönü Üniversitesi Sözleşmeli sağlık personeli alımları kapsamında ilan edilen unvanlardan bir sağlık teknikeri niteliği için alım iptal edildi. Sağlık teknikeri alımında iptal edilen nitelikte olan alım için tıklayınız.

42412
Daha Fazla Göster

İnönü Üniversitesi sözleşmeli personel alım ilanı DPB’de yayımlanması ile başvurular başlamıştı. Üniversite Hastanesinin çeşitli birimlerinde görevlendirilmek üzere sözleşmeli personel istihdam edilecek sözleşmeli personellerden sadece 1 unvanda yer alan nitelikle ilgili alım iptal edildi.

İnönü Üniversitesi tarafından yapılan açıklama şu şekildedir: 18 Nisan 2018 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Üniversite birimlerine alınacak sözleşmeli personel ilanın 8. Satırında yer alan Sağlık Teknikeri ‘Yükseköğretim kurumlarının Sağlık Önlisans bölümü mezunu olup, belgelendirmek kaydıyla en az 10 yıl uyku laboratuvarında çalışma tecrübesi olmak ve uyku uzmanı sertifikası belgesine sahip olmak olarak aranan nitelikler açıklamalı sağlık teknikeri alım ilanı iptal edilmiştir.

İptal olan satırdaki ilan metni: Sağlık teknikeri; Yükseköğretim kurumlarının Perfüzyon veya Perfüzyon Teknikleri önlisans programından mezunu olup, belgelendirmek kaydıyla en az 1 yıl deneyimli olmak hükmü yer almaktaydı. Bu hüküm iptal edildi. Diğer personel alımları ile ilgili herhangi bir iptal durumu bulunmamaktadır. İptal metni için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
İnönü Üniversitesinde Personel Alımında Bir Branşı İptal Etti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!