1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. İş Bankası En Az Lise Mezunu Şoför Alımı Yapacak
İş Bankası En Az Lise Mezunu Şoför Alımı Yapacak

İş Bankası En Az Lise Mezunu Şoför Alımı Yapacak

İş Bankası En az lise veya ticaret meslek lisesi mezunu şoför personel alımı ilanı yayımladı. İş Bankası 2019 yılı personel alımı başvuru koşulları ve detaylarına My Memur haberden ulaşabilirsiniz.

A+A-

İş Bankası şoför personel alımı ilanı yayımlandı. İş Bankası kadro ihtiyaçları doğrultusunda İstanbul, İzmir ve Gaziantep’teki Şube ve Genel Müdürlük birimlerinde görevlendirilmek üzere 13 Şubat 2019 tarihinde Şoför Alım Sınavı yapacak.

İş Bankası şoför alımları İstanbul, İzmir ve Gaziantep illeri için olacak. Personel alımı sınavına son başvuru tarihi 7 Şubat 2019 Perşembe günü saat 12.00 olarak açıklandı.

İŞ BANKASI PERSONEL ALIMI ŞARTLARI               

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, En az lise veya ticaret meslek lisesi mezunu olmak, 2017 yılından önce alınmış en az B sınıfı ehliyet veya 2017 yılından sonra alınmış en az D1 sınıfı ehliyet sahibi olmak gerekiyor.

Erkek adaylar için eylemli askerlik görevini 13.02.2019 tarihi itibarıyla tamamlamış olmak, Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak, 13 Şubat 1991 ve sonrasında doğmuş olmak gerekiyor.

İşe alım aşamasında tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenecektir.

Daha önce, İş Bankası tarafından yapılan Şoför, Özel Güvenlik Görevlisi veya Operasyon Elemanı (Operasyon Destek Elemanı) işe alım sınavlarından birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak gerekmektedir.

Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak, Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak gerekmektedir.

Personel alımı İKAMETGAH şartı: İstanbul, İzmir, Gaziantep illerinde ikamet etmek ya da bu illerde ikamet edebilecek olmak gerekmektedir.

Gerekli belgeler: SRC1 ve SRC2 belgelerinden herhangi birine, SRC3 ve SRC4 belgelerinden herhangi birine sahip olmak, 13 Şubat 2021 tarihine kadar geçerli bir psikoteknik değerlendirme belgesine sahip olmak gerekmektedir. İlan metni için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler