1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. İş Bankası En Az Lise Mezunu Şoför Alımı Yapacak! 4 İl
İş Bankası En Az Lise Mezunu Şoför Alımı Yapacak! 4 İl

İş Bankası En Az Lise Mezunu Şoför Alımı Yapacak! 4 İl

İş Bankası en az lise mezunu şoför alımları yapacak. İş Bankası 4 il için şoför alımı başvuruları alınmaya başladı. İş Bankası personel alımı başvuruları ve şartlar için tıklayınız.

A+A-

İş Bankasına Şoför alımı yapılacak olup yazılı sınav İstanbul TUTOM‘da (Tuzla Teknoloji ve Operasyon Merkezi) gerçekleştirilecektir. Alım yapılacak yerler İstanbul, İzmir, Gaziantep, Zonguldak olarak açıklandı. İş Bankası personel alımı başvuru ilan metnine aşağıdaki PDF dosyasından ulaşabilirsiniz.

Sınava son başvuru tarihi 31 Temmuz 2019 Çarşamba günü saat 12.00 olup başvurular sadece İş Bankası internet adresinde yer alan İş Bankası Aday Kariyer Portalı üzerinden yapılabilecektir.

Başvurular arasından yapılacak değerlendirme sonucu sadece uygun bulunan adaylara, 2 Ağustos 2019 Cuma günü sürece ilişkin davet gönderilecektir.

Alım sürecinin tüm aşamaları sonucunda başarılı bulunan adaylara, kadro olanaklarımız doğrultusunda görev teklifi yapılacaktır.

İŞ BANKASI PERSONEL ALIMI ŞARTLARI

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

En az lise veya ticaret meslek lisesi mezunu olmak,

2017 yılından önce alınmış en az B sınıfı ehliyet veya 2017 yılından sonra alınmış en az D1 sınıfı ehliyet sahibi olmak,

Erkek adaylar için eylemli askerlik görevini 06.08.2019 tarihi itibarıyla tamamlamış olmak,

Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak,

6 Ağustos 1991 ve sonrasında doğmuş olmak şartları aranıyor.

İŞ BANKASI ŞOFÖR ALIMI DETAYLARI

İşe alım aşamasında tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenecektir.

Daha önce, Bankamızca yapılan Şoför, Özel Güvenlik Görevlisi veya Operasyon Elemanı (Operasyon Destek Elemanı) işe alım sınavlarından birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak,

Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak,

Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak gerekiyor.

İstanbul, İzmir, Gaziantep, Zonguldak illerinde ikamet etmek ya da bu illerde ikamet edebilecek olmak şartı da aranmaktadır.

GEREKLİ BELGELER

SRC1 ve SRC2 belgelerinden herhangi birine, SRC3 ve SRC4 belgelerinden herhangi birine sahip olmak gerekiyor. 6 Ağustos 2021 tarihine kadar geçerli bir psikoteknik değerlendirme belgesine sahip olmak gerekiyor.

İlan metni için tıklayınız:

pdf.jpg

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler