İş Bankası memur alımı yapacak Ağustos 2016

İş Bankası tarafından memur alımı yapılacağı ilan edildi. İş Bankası, Uzman Yardımcısı ve Bilgi Teknolojileri Sistem Uzmanı pozisyonlarına memur alımı gerçekleştirecek. KPSS şartı yok.

23569
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İş Bankası tarafından memur alımı yapılacağı ilan edildi. İş Bankası, Uzman Yardımcısı ve Bilgi Teknolojileri Sistem Uzmanı pozisyonlarına memur alımı gerçekleştirecek. İş Bankasının memur alım ilanlarına başvurular başladı. İş Bankası Uzman Yardımcısı alımına başvurular 20 Eylül 2016 Salı günü saat 10.00’da sona erecek olup sınav 24 Eylül 2016 tarihinde yapılacak. Bilgi Teknolojileri Sistem Uzmanı alımına başvurular ise 19 Eylül 2016 Pazartesi günü saat 10.00’da bitecek ve sınav 24 Eylül 2016 Cumartesi günü gerçekleştirilecek. Alımlarda KPSS şartı aranmayacak.

İş Bankası Uzman Yardımcısı alımına başvuru yapabilmek için; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak (26 Eylül 1986 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.), erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen ilanda belirtilen bölümlerinden mezun olmak gerekiyor. Ayrıca bankanın daha önceki memur alım sınavlarında başarısız olanlar ve kamu haklarından yasaklı olanlar başvuru yapamayacak.  

İş Bankası Bilgi Teknolojileri Sistem Uzmanı başvuru yapabilmek için; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak şartları aranıyor. Üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen bilgisayar, yazılım, elektrik-elektronik, endüstri, istatistik, matematik, mekatronik, telekomünikasyon, bilişim ve enformatik alanlarındaki bölümlerinden mezun olan adaylar başvuruda bulunabilecek. Adayların çok iyi derecede İngilizce bilmeleri ve TOEFL (IBT) sınavından en az 85 puan almış olmaları gerekiyor. İş Bankası memur alımı ile ilgili detaylı bilgi, ilan metni ve başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.     

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!