1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. İş Bankası Müfettiş yardımcılığı Sınav İlanı Yayımladı
İş Bankası Müfettiş yardımcılığı Sınav İlanı Yayımladı

İş Bankası Müfettiş yardımcılığı Sınav İlanı Yayımladı

İş Bankası yeni personel alımı ilanı yayımlandı. İş Bankasına müfettiş yardımcısı alımı için sınav ilanı ve banka personel alımı başvuru şartlarına dair duyuru yayımlandı.

A+A-

İş Bankası’nın bilgi sistemleri ve bankacılık süreçlerinin, Genel Müdürlük bölümlerinin, yurt içi, yurt dışı şubelerinin, yönetimini kontrol ettiği iştiraki olan kuruluşlarının ve bilgi teknolojilerinin denetiminde görevlendirilecek MÜFETTİŞ YARDIMCISI personel alımı yapılacak. İş Bankası Personel alımı sürecinin ilk aşaması olan Müfettiş Yardımcısı Alım Sınavı 9 Kasım 2019 Cumartesi günü İstanbul ve Ankara’da gerçekleştirilecektir. Son başvuru tarihi 30 Ekim 2019 Çarşamba günü olarak açıklandı.

İŞ BANKASI MÜFETTİŞ YARDIMCISI ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen ve detayları tabloda yer alan bölümlerinden mezun olmak, Tablolara aşağıdaki ilan metninden direkt ulaşabilirsiniz.

İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinden birini çok iyi derecede bilmek ve tabloda yer alan sertifikalardan birine sahip olmak,

Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da en erken 2020 yılı Haziran ayına kadar tecil ettirmiş olmak,

Sağlık durumu seyahat etmeye ve Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak,

Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor. (9 Kasım 1989 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.)

İşe alım aşamasında tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenecektir.

Daha önce, Bankanın yaptığı sınavların herhangi birinin Değerlendirme Merkezi aktiviteleri veya mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak ve daha önce yapılan Müfettiş Yardımcılığı sınavlarına bir defadan fazla katılmamış olmak,

Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak,

Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak gerekmektedir.

İŞ BANKASI PERSONEL ALIMI NOTLAR

İlgili bölümlerin yetkili makamlarca tanınmış, yabancı ülkelerdeki denklerinden mezun olup, bu durumu belgeleyebilen adayların da başvuruları kabul edilmektedir. Lisans son sınıf öğrencilerinin en geç 20.12.2019 tarihinde mezun olup, bu durumu aynı tarih itibarıyla belgeyebilmeleri gerekmektedir.

Adaylar katıldıkları yabancı dil sınavlarından aldıkları notu 02.01.2020 tarihine kadar geçerliliğini koruyan bir sınav sonuç belgesiyle belgelendirmelidir. Yabancı dil sertifikalarının asılları evrak hazırlama aşamasında talep edilecektir.

Sınav tarihinde askerlik görevini yürütmekte olanların en geç 20.12.2019 tarihinde terhis olacak durumda bulunmaları gerekmektedir.

İlan metni için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler