1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. İş Bankası Personel Alacak! Eylül 2019
İş Bankası Personel Alacak! Eylül 2019

İş Bankası Personel Alacak! Eylül 2019

İş Bankasına uzman personel alımı yapılacak. Banka personel alımı başvuruları başladı. İŞ Bankası uzman yardımcısı alımı başvuru şartları ve ilan detayları My Memur haberden ulaşabilirsiniz.

A+A-

İş Bankası Eylül 2019 itibarıyla personel alımı ilanı yayımladı. İş Bankası personel alımı başvurularına dair detayları araştıran adaylar için tüm bilgileri My Memur olarak hazırladık. İş Bankası’nın İstanbul’da bulunan Genel Müdürlük Bölümlerinde görevlendirilecek çalışma arkadaşlarımızı seçmek üzere 19 Ekim 2019 Cumartesi günü Uzman Yardımcısı alım sınavı düzenlenecektir.

İŞ Bankası Personel alımı başvuruları 9 Ekim 2019 Çarşamba günü saat 12:00’a kadar kabul  edilecek olup sadece cv.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Bankası Aday Kariyer Portalı üzerinden başvuru yapılabilecektir. Başvurular arasından yapılacak değerlendirme sonucu sadece uygun bulunan adaylara, 16 Ekim 2019 Çarşamba günü sürece ilişkin davet gönderileceği açıklandı.

 İŞ BANKASI PERSONEL ALIMI BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen ve linkte yer alan bölümlerinden mezun olmak,

İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinden birini çok iyi derecede bilmek ve linkte yer alan sertifikalardan birine sahip olmak,

(Tüm aşamalarda başarılı olarak işe başlamaya hak kazananların, 06.09.2019 tarihinden sonra katıldığı ve beklenen asgari puanı aldığı sınavın ücreti, Bankaca karşılanacaktır.)

Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da en erken Şubat 2021 celp dönemine kadar tecil ettirmiş olmak,

Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak, (19 Ekim 1989 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.)

Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak,

İlgili bölümlerin yetkili makamlarca tanınmış, yabancı ülkelerdeki eşitlerinden mezun olup bu durumu belgeleyebilen adayların da başvuruları kabul edilmektedir. Lisans son sınıf öğrencilerinin en geç 2019 Kasım ayı içerisinde mezun olup bu durumu aynı tarih itibarıyla belgeleyebilmeleri gerekmektedir.

Yabancı dil sertifikaları evrak hazırlama aşamasında talep edilecektir. Dil sertifikasının 31.03.2020 tarihine kadar geçerli olması gerekmektedir.

Sınav tarihinde askerlik görevini yürütmekte olanların en geç 2019 Kasım ayı içinde terhis olacak durumda bulunmaları gerekmektedir.

İşe alım aşamasında tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenecektir.

Daha önce, Bankanın yaptığı sınavların herhangi birinin Değerlendirme Merkezi aktiviteleri veya mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak,

Yapılan Uzman Yardımcılığı sınavlarına bir defadan fazla katılmamış olmak,

Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak,

Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak gerekiyor.

İş Bankası personel alımı ilan metni için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler