1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. İş Bankası Personel Alacak! Mayıs Ayı Personel Alımı İlanı Yayımlandı
İş Bankası Personel Alacak! Mayıs Ayı Personel Alımı İlanı Yayımlandı

İş Bankası Personel Alacak! Mayıs Ayı Personel Alımı İlanı Yayımlandı

Türkiye İş Bankası 2019 yılı personel alımları kapsamında uzman yardımcısı alımı için yeni ilan yayımladı. Mayıs ayı personel alımı başvuruları İş Bankası tarafından başlatıldı. İş Bankası memur alımı başvuru şartları ve detaylar My Memur haberde.

A+A-

İş Bankası İstanbul'da bulunan Genel Müdürlük Bölümlerinde görevlendirilecek personelleri seçmek üzere 15 Haziran 2019 Cumartesi günü Uzman Yardımcısı alım sınavı düzenleyecek. Başvurular 10 Haziran 2019 Pazartesi günü saat 12.00'a kadar yapılabilecek. İŞ bankası 2019 yılı personel alımı başvurularına dair detayları merak eden adaylar için gerekli tüm bilgileri hazırladık.

İŞ BANKASI PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak gerekiyor.

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen ve aşağıdaki “PDF” dosyasında yer alan bölümlerinden mezun olmak gerekiyor. Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. (15 Haziran 1989 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.)

Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da en erken Kasım 2020 celp dönemine kadar tecil ettirmiş olmak (Bedelli askerlik yapacak olan adayların ilgili ekranda muaf seçeneğini seçerek açıklama kısmını Bedelli (Başlangıç Tarihi-Bitiş Tarihi) şeklinde doldurması gerekmektedir.) gerekiyor.

Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak gerekiyor.

Sağlık durumu Türkiye'nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak gerekiyor.

İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinden birini çok iyi derecede bilmek ve linkte yer alan sertifikalardan birine sahip olmak gerekiyor.

Daha önce, İş Bankası’nın yaptığı sınavların herhangi birinin mülakat aşamasında ya da Bankamızın Uzman Yardımcılığı ve Müfettiş Yardımcılığı sınavlarının Değerlendirme Merkezi aktiviteleri aşamasında başarısız sayılmamış olmak, Yapılan Uzman Yardımcılığı sınavlarına bir defadan fazla katılmamış olmak gerekiyor.

Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak gerekiyor.

pdf.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler