1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. İş Bankası Personel Alımı Yapacak! Aralık 2019
İş Bankası Personel Alımı Yapacak! Aralık 2019

İş Bankası Personel Alımı Yapacak! Aralık 2019

İş Bankasına personel alımları kapsamında ilan yayımlandı. İş Bankası personel alımı şartlarına dair detaylar My Memur haberden ulaşabilirsiniz.

A+A-

İŞ Bankası’na 6 farklı branştan personel alımları yapılacak. Bankaya personel alımları şartlarını ve branşlarına dair detayları araştıran adaylar için bu haberimizde tüm bilgileri “My Memur” olarak hazırladık. İŞ Bankası personel alımı için başvuruları 11 Aralık 2019’a kadar devam edecek.

İŞ BANKASI PERSONEL ALIMI BRANŞLARI

Veri Uzmanı,

Siber Güvenlik Uzmanı,

Bulut Bilişim ve Platform Mühendisi,

DevOps Mühendisi,

İletişim ve Ağ Yönetimi Mühendisi,

Bilgi Sistemleri İç Kontrol Uzmanı kadrolarında personel alımları gerçekleştirilecektir.

İŞ BANKASI PERSONEL ALIMI ŞARTLARI

UYRUK: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak gerekiyor. gerekiyor.

EĞiTİM: Üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen mühendislik, istatistik, aktüerya, ekonometri, matematik, bilişim ve informatik alanlarındaki bölümlerden en geç 29 Şubat 2020 itibarıyla mezun olmak gerekiyor. (3)

DİL BİLGİSİ: Çok iyi derecede İngilizce bilmek ve TOEFL (IBT) sınavından en az 85 puan almış olmak gerekiyor. (1)

ASKERLİK: Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en erken Mayıs 2021 celp dönemine kadar tecil ettirmiş olmak gerekiyor. (2)

SAĞLIK DURUMU: Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak gerekiyor. (4)

YAŞ: Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor. ( 21 Aralık 1989 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.)

NOTLARLA İLGİLİ ÖNEMLİ HUSUSLAR

 1. Başvuranlar, seviye tespit sınavından aldığı notu 31.05.2020 tarihine kadar geçerliliğini koruyan bir sınav sonuç belgesiyle belgelendirmelidir. Yabancı dil sertifikaları evrak hazırlama aşamasında talep edilecektir. Tüm aşamalarda başarılı olarak işe başlamaya hak kazananların, 11.11.2019 tarihinden sonra katıldığı ve beklenen asgari puanı aldığı sınavın ücreti, Bankamızca karşılanacaktır.

2. Sınav tarihinde askerlik görevini yürütmekte olanların en geç 2020 Ocak ayı içinde terhis olacak durumda bulunmaları gerekmektedir.

3. İlgili bölümlerin yetkili makamlarca tanınmış, yabancı ülkelerdeki eşitlerinden mezun olup bu durumu belgeleyebilen adayların da başvuruları kabul edilmektedir. Lisans son sınıf öğrencilerinin en geç 29.02.2020 tarihi itibarıyla mezun olup bu durumu aynı tarih itibarıyla belgeleyebilmeleri gerekmektedir.

4. İşe alım aşamasında tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenecektir.

Daha önce, Bankanınyaptığı sınavların herhangi birinin değerlendirme merkezi aktiviteleri veya mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak. Daha önce yapılan Veri Bilimci, Sistem Uzmanlığı ve Bilgi İşlem Yazılım Uzmanlığı sınavlarına bir defadan fazla katılmamış olmak,

Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak,

Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak şartları da aranmaktadır.

İlan metni için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler