1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. İş Bankası Personel Alımı Yapacak! Haziran 2019
İş Bankası Personel Alımı Yapacak! Haziran 2019

İş Bankası Personel Alımı Yapacak! Haziran 2019

Türkiye İş Bankası beş yeni personel alımı ilanı yayımladı. İş Bankası uzman ve mühendis alımları yapacak. KPSS şartı olmayan lisans mezunu personel alımı başvuru şartları ve detaylarına My Memur haberden ulaşabilirsiniz.

A+A-

Türkiye İş Bankası 2019 yılı memur alımları kapsamında yeni personel alımı ilanı yayımlandı. Veri Uzmanı Alım Sınavı, Siber Güvenlik Uzman Alım Sınavı, Bulut Bilişim Ve Platform Mühendisi Alım Sınavı, DevOps Mühendisi Alım Sınavı, İletişim Ve Ağ Yönetimi Mühendisi Alım Sınavı için başvurular 5 yeni ilan yayımlanarak başladı. Başvuru ilan metinlerine aşağıdaki PDF dosyalarından ulaşabilirsiniz. Başvurular 28 Haziran'da sona erecektir.

İŞ BANKASI PERSONEL ALIMI BAŞVURU GENEL KOŞULLARI

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen mühendislik, istatistik, aktüerya, ekonometri, matematik, bilişim ve informatik alanlarındaki bölümlerden en geç 31 Ağustos 2019 itibarıyla mezun olmak,

Çok iyi derecede İngilizce bilmek ve TOEFL (IBT) sınavından en az 85 puan almış olmak,

Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak,

Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak ( 6 Temmuz 1989 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.) gerekmektedir.

İşe alım aşamasında tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenecektir.

Daha önce, İş Bankasının yaptığı sınavların herhangi birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak,

Daha önce yapılan Veri Bilimci, Sistem Uzmanlığı ve Bilgi İşlem Yazılım Uzmanlığı sınavlarına bir defadan fazla katılmamış olmak, Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak, Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak gerekiyor.

İŞ BANKASI PERSONEL ALIMI ASKERLİK ŞARTI

Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en erken Kasım 2020 celp dönemine kadar tecil ettirmiş olmak gerekiyor. Sınav tarihinde askerlik görevini yürütmekte olanların en geç 2019 Ağustos ayı içinde terhis olacak durumda bulunmaları gerekmektedir.

Başvuranlar, seviye tespit sınavından aldığı notu 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerliliğini koruyan bir sınav sonuç belgesiyle belgelendirmelidir. Yabancı dil sertifikaları evrak hazırlama aşamasında talep edilecektir. Tüm aşamalarda başarılı olarak işe başlamaya hak kazananların, 31 Mayıs  2019 tarihinden sonra katıldığı ve beklenen asgari puanı aldığı sınavın ücreti, İş Bankası tarafından karşılanacaktır.

İlgili bölümlerin yetkili makamlarca tanınmış, yabancı ülkelerdeki eşitlerinden mezun olup bu durumu belgeleyebilen adayların da başvuruları kabul edilmektedir. Lisans son sınıf öğrencilerinin en geç 31 Ağustos 2019 tarihi itibarıyla mezun olup bu durumu aynı tarih itibarıyla belgeleyebilmeleri gerekmektedir.

Veri Uzmanı Alım Sınavı ilan metni, Siber Güvenlik Uzman Alım Sınavı ilan metni, Bulut Bilişim Ve Platform Mühendisi Alım Sınavı ilan metni, DevOps Mühendisi Alım Sınavı ilan metni ile İletişim Ve Ağ Yönetimi Mühendisi Alım Sınavı ilan metni tek dosya halinde yer almaktadır:

pdf.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler