1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. İş Bankası Personel Alımı Yapacak! Kasım 2019
İş Bankası Personel Alımı Yapacak! Kasım 2019

İş Bankası Personel Alımı Yapacak! Kasım 2019

Türkiye İş Bankası Kasım 2019 personel alımları kapsamında 5 farklı branştan personel alımı ilanı yayımladı. İŞ Bankası personel alımı başvuru şartları ve detaylar My Memur haberde bulabilirsiniz.

A+A-

Türkiye İş Bankası Veri Uzmanı, Siber Güvenlik Uzmanı, Bulut Bilişim ve Platform Mühendisi, DevOps Mühendisi, İletişim ve Ağ Yönetimi Mühendisi, Bilgi Sistemleri İç Kontrol Uzmanı alımı branşlarında personel alımı ilanı yayımlandı. İş Bankası KPSS şartsız yeni personel alımı başvuru ilan şartları ve detaylarını araştıran adaylar için gerekli bilgileri “My Memur” olarak sizler için hazırladık.

İş Bankası memur alımı başvuruları 11 Aralık 2019 tarihinde sona erecek.

İŞ BANKASI MEMUR ALIMI ŞARTLARI

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen mühendislik, istatistik, aktüerya, ekonometri, matematik, bilişim ve informatik alanlarındaki bölümlerden en geç 29 Şubat 2020 itibarıyla mezun olmak,

Çok iyi derecede İngilizce bilmek ve TOEFL (IBT) sınavından en az 85 puan almış olmak,

Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en erken Mayıs 2021 celp dönemine kadar tecil ettirmiş olmak,

Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak,

Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak, ( 21 Aralık 1989 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.) şartları aranıyor.

- Başvuranlar, seviye tespit sınavından aldığı notu 31 Mayıs 2020 tarihine kadar geçerliliğini koruyan bir sınav sonuç belgesiyle belgelendirmelidir. Yabancı dil sertifikaları evrak hazırlama aşamasında talep edilecektir. Tüm aşamalarda başarılı olarak işe başlamaya hak kazananların, 11 Kasım 2019 tarihinden sonra katıldığı ve beklenen asgari puanı aldığı sınavın ücreti, Bankamızca karşılanacaktır.

- Sınav tarihinde askerlik görevini yürütmekte olanların en geç 2020 Ocak ayı içinde terhis olacak durumda bulunmaları gerekmektedir.

- İlgili bölümlerin yetkili makamlarca tanınmış, yabancı ülkelerdeki eşitlerinden mezun olup bu durumu belgeleyebilen adayların da başvuruları kabul edilmektedir. Lisans son sınıf öğrencilerinin en geç 29.02.2020 tarihi itibarıyla mezun olup bu durumu aynı tarih itibarıyla belgeleyebilmeleri gerekmektedir.

- İşe alım aşamasında tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenecektir.

- Daha önce, Bankanın yaptığı sınavların herhangi birinin değerlendirme merkezi aktiviteleri veya mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak. Daha önce yapılan Veri Bilimci, Sistem Uzmanlığı ve Bilgi İşlem Yazılım Uzmanlığı sınavlarına bir defadan fazla katılmamış olmak,

Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak,

Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak şartları da aranmaktadır.

İlan metni ve tüm başvuru şartları için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler