1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. İş Bankası Şoför Alımı Başvuruları Sona Eriyor! En Az Lise Mezunu
İş Bankası Şoför Alımı Başvuruları Sona Eriyor! En Az Lise Mezunu

İş Bankası Şoför Alımı Başvuruları Sona Eriyor! En Az Lise Mezunu

İş Bankası en az lise mezunu şoför alımımı için başvurular 31 Temmuz'da sona erecek. İş Bankası 4 il için şoför alımı başvuru şartlarını ve tüm detayları My Memur olarak sizler için hazırladık.

A+A-

İş Bankasına 2019 yılı personel alımları kapsamında Temmuz ayı itibarıyla şoför alımı yapıyor. İş Bankası en az lise mezunu şoför alımı için yazılı sınav İstanbul TUTOM‘da (Tuzla Teknoloji ve Operasyon Merkezi) gerçekleştirilecektir. İş Bankası şoför alımı yapılacak iller İstanbul, İzmir, Gaziantep, Zonguldak olarak açıklandı. İş Bankası personel alımı başvuru ilan metnine aşağıdaki "PDF" dosyasından ulaşabilir ve diğer tüm detayları bulabilirsiniz.

İş bankası personel alımı için sınava son başvuru tarihi 31 Temmuz 2019 Çarşamba günü saat 12.00 olup başvurular sadece İş Bankası internet adresinde yer alan "İş Bankası Aday Kariyer Portalı" üzerinden yapılabileceği açıklandı.

Başvurular arasından yapılacak değerlendirme sonucu sadece uygun bulunan adaylara, 2 Ağustos 2019 Cuma günü sürece ilişkin davet gönderilecektir. Alım sürecinin tüm aşamaları sonucunda başarılı bulunan adaylara, kadro olanaklarımız doğrultusunda görev teklifi yapılacaktır.

İŞ BANKASI PERSONEL ALIMI ŞARTLARI NELERDİR?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak gerekiyor.

En az lise veya ticaret meslek lisesi mezunu olmak gerekiyor.

2017 yılından önce alınmış en az B sınıfı ehliyet veya 2017 yılından sonra alınmış en az D1 sınıfı ehliyet sahibi olmak gerekiyor.
Erkek adaylar için eylemli askerlik görevini 6 Ağustos 2019 tarihi itibarıyla tamamlamış olmak gerekiyor.

Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak gerekiyor.

6 Ağustos 1991 ve sonrasında doğmuş olmak şartları aranıyor.

İŞ BANKASI ŞOFÖR ALIMI DETAYLARI NELERDİR?

İşe alım aşamasında tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenecektir.

Daha önce, Bankamızca yapılan Şoför, Özel Güvenlik Görevlisi veya Operasyon Elemanı (Operasyon Destek Elemanı) işe alım sınavlarından birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak gerekiyor.

Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak gerekiyor.

Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak gerekiyor.

İstanbul, İzmir, Gaziantep, Zonguldak illerinde ikamet etmek ya da bu illerde ikamet edebilecek olmak şartı da aranmaktadır.

İŞ BANKASI PERSONEL ALIMI İÇİN GEREKLİ BELGELER NELERDİR?

SRC1 ve SRC2 belgelerinden herhangi birine, SRC3 ve SRC4 belgelerinden herhangi birine sahip olmak gerekmektedir.

Olmak gerekiyor 6 Ağustos 2021 tarihine kadar geçerli bir psikoteknik değerlendirme belgesine sahip olmak gerekiyor.

İŞ BANKASI Personel Alımı İlan Metni İçin TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler