1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. İSKİ 461 Memur Alımı Başvuruları Başladı
İSKİ 461 Memur Alımı Başvuruları Başladı

İSKİ 461 Memur Alımı Başvuruları Başladı

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü İSKİ Kadrolu 461 memur alımı için başvurular 3 Aralık 2018 itibarıyla başladı. Lisans, önlisans ve lise mezunu memur alımı başvuru şartları için tıklayınız.

A+A-

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) Genel Müdürlüğü’ne kadrolu devlet memuru alımı ilanı yayımlandı. İSKİ 461 memur alımı başvuruları 3 Aralık 2018 Pazartesi itibarıyla İSKİ tarafından başlatıldı.

Aşağıdaki bağlantıdan direk İSKİ’nin başvuru sayfasına girebilirsiniz. Ayrıca My Memur olarak hazırladığımız tüm lisans, önlisans ve ortaöğretim mezunlarının başvuru yapabileceği tüm detaylı haberlere de ulaşabilirsiniz.

461 kadroya memur alımı hangi branşlarda olacak: İSKİ personel alımları Mühendis alımı, Şehir Plancısı alımı, Kütüphaneci alımı, Mimar alımı, İstatistikçi alımı, Kimyager alımı, Peyzaj Mimarı alımı, Grafiker alımı, Restoratör alımı, Psikolog alımı, Biyolog alımı, Hemşire alımı, Tercüman alımı, Bilgisayar İşletmeni alımı, Tekniker alımı ve Teknisyen alımları unvanlarında olacak.

İSKİ 461 memur alımı başvuru genel ve özel mezuniyetlere dair branşlar bazında şartlar yer almaktadır. My Memur olarak hazırladığımız haberlerimize aşağıdan ulaşabilir ve tüm özel şartları ayrıca inceleyebilirsiniz.

İSKİ için ilan edilen memur kadrolarına atanmak için başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinde belirtilen aşağıdaki genel şartlara sahip olmaları gerekmektedir.

İSKİ 461 memur alımı başvuru genel şartları!

Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, ilan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak, yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamasında bir sakınca bulunmamak gerekmektedir.

İSKİ 461 kamu personeli alımı başvuru cezai hükümler!

Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, görevi kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak gerekiyor.

İSKİ 461 memur alımı ASKERLİK şartı!

Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak gerekiyor.

İSKİ memur alımı Başvuru özel şartları ve tüm mezuniyetlere dair başvuru kılavuzu için TIKLAYINIZ.

Kadroları tablo halinde incelemek için TIKLAYINIZ.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

iski-ust.jpg

iski-lise.jpg

iski-onlisans.jpg

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler