1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. İŞKUR 1141 İMD Alımı 1. Yedek Atama Duyurusu! Yedek Listeler Açıklandı
İŞKUR 1141 İMD Alımı 1. Yedek Atama Duyurusu! Yedek Listeler Açıklandı

İŞKUR 1141 İMD Alımı 1. Yedek Atama Duyurusu! Yedek Listeler Açıklandı

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü iş ve meslek danışmanı alımı 1. yedek yerleştirme duyurusu yaptı. 256 boş İMD kadrosu için ilk yedek atama gerçekleştirildi. İşte ataması yapılan ilk yedek liste!

A+A-

21 Haziran 2018 tarihinde Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü İŞKUR internet sitesinde yayınlanan ilan sonucu sözleşmeli İş ve Meslek Danışmanı ilanı sonucu asıl olarak yerleşen adaylardan çeşitli nedenlerle hakkını kaybedenlerinin yerine atama sırası gelen yedek adaylara ilişkin liste açıklandı.

Yedek adaylardan sırası gelen ek listede bilgileri bulunanların aşağıda belirtilen belgeleri 25 Temmuz 2019 Perşembe günü saat 17:30a kadar İsimleri hizasında belirtilen yerlere şahsen elden teslim etmeleri gerekmektedir. Bu tarihe kadar belge teslim etmeyen adaylar haklarını kaybedeceklerdir.

Yedek aday çağırılacak durumlar oluşması halinde yedek adaylardan atama sırası gelenlerin listesi, her ayın 1. ve 15. Günü (Resmi tatil gününe denk gelmesi durumunda takip eden işgünü) web sayfamızda ilan edilecektir. Yedek adaylardan atama sırası gelen adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

ATAMAYA ESAS BELGELER

Dilekçe,

Diploma aslı veya noter, mezun olunan okul ya da Kurumumuz tarafından onaylı örneği (diplomanın düzenlenmemiş olması halinde, öğrenim durumunu belirtmek üzere usulüne göre verilmiş ve daha sonra diploma veya örnekleriyle değiştirilecek belgenin noterden veya mezun olunan okuldan ya da Kurumumuz tarafından onaylı örneği),

KPSS sonuç belgesi,

Varsa yüksek lisans belgesi aslı veya noter, mezun olunan okul ya da Kurumumuz tarafından onaylı örneği,

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığının bulunmadığına dair Sağlık Raporu (Psikiyatri bölümünden, tek hekim raporu yeterli),

Adli sicil kaydı (2 Adet),

Mal bildirim Formu (arkalı önlü olarak el yazısı ile doldurulacaktır.)(Kapalı Zarf içerisinde),

Son altı ayda çekilmiş dört adet vesikalık fotoğraf,

Güvenlik Soruşturması Formu (2 nüsha, Bilgisayar yazısı ile),

Geçerli İş ve Meslek Danışmanlığı Mesleki Yeterlilik Belgesi (Sertifikası henüz basılmamış olanların sertifikayı almaya hak ettiklerine dair üniversiteden alınan yazı.),

Geçerli İş ve Meslek Danışmanlığı Mesleki Yeterlilik Belgesini veya ilgili üniversiteden alınan geçerli belge sahibi olduğu hakkındaki yazıyı teslim edemeyen adayların belgeleri eksik evrak nedeniyle teslim alınmayacaktır.

Yerleştirme listesi için tıklayınız:

pdf.jpg

Duyuru için tıklayınız:

pdf.jpg

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
8 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler