1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. İŞKUR, 1141 İMD Alımı İkinci Yedek Memur Atama Duyurusu Yayımlandı
İŞKUR, 1141 İMD Alımı İkinci Yedek Memur Atama Duyurusu Yayımlandı

İŞKUR, 1141 İMD Alımı İkinci Yedek Memur Atama Duyurusu Yayımlandı

Türkiye İş Kurumu İŞKUR Bin 141 iş ve meslek danışmanı alımı 2. yedek yerleştirme duyurusu yaptı. 256 boş İMD kadrosu için ilk yedek atamanın ardından ikincisi de gerçekleştirildi. İşte ataması yapılan yedek adaylar!

A+A-

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Sözleşmeli İş Ve Meslek Danışmanı Alımı 2. Yedek Yerleştirme Duyurusu yayımlandı. Bilindiği üzere ilk atamada bin 141 kadrodan 256’sı boş kalmıştı. Daha önce birinci yedek atama yapılmış ve şimdi de ikinci yedek atama listeleri belli oldu.

21 Haziran 2018 tarihinde Kurumumuz internet sitesinde yayınlanan ilan sonucu sözleşmeli Büro Personeli ilanı sonucu asıl veya yedek olarak yerleşen adaylardan çeşitli nedenlerle hakkını kaybedenlerinin yerine atama sırası gelen yedek adaylara ilişkin ikinci yedek listeye aşağıdaki bağlantıdan direkt ulaşabilirsiniz.

İMD YEDEK ATAMA BELGE TESLİMİ

Yedek adaylardan sırası gelen ek listede bilgileri bulunanların aşağıda belirtilen belgeleri 13 Eylül 2019 Cuma günü saat 17:30a kadar İsimleri hizasında belirtilen yerlere şahsen elden teslim etmeleri gerekmektedir. Bu tarihe kadar belge teslim etmeyen adaylar haklarını kaybedeceklerdir.

Yedek aday çağırılacak durumlar oluşması halinde yedek adaylardan atama sırası gelenlerin listesi, her ayın 1. ve 15. Günü (Resmi tatil gününe denk gelmesi durumunda takip eden işgünü) web sayfamızda ilan edilecektir. Yedek adaylardan atama sırası gelen adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

İMD YEDEK ATAMA İÇİN İSTENEN BELGELER

Dilekçe,

Adli sicil kaydı,

Mal bildirim Formu,

KPSS sonuç belgesi,

Güvenlik Soruşturması Formu,

Son altı ayda çekilmiş dört adet vesikalık fotoğraf,

Diploma aslı veya noter, mezun olunan okul ya da Kurumumuz tarafından onaylı örneği,

Varsa yüksek lisans belgesi aslı veya noter, mezun olunan okul ya da Kurumumuz tarafından onaylı örneği,

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığının bulunmadığına dair Sağlık Raporu,

Geçerli İş ve Meslek Danışmanlığı Mesleki Yeterlilik Belgesi isteniyor.

Duyuru ve liste tam metni için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler