1. HABERLER

  2. TAŞERON

  3. İŞKUR 40 İl Müdürlüğü Taşeron Sınav Tarihlerini Yayımladı
İŞKUR 40 İl Müdürlüğü Taşeron Sınav Tarihlerini Yayımladı

İŞKUR 40 İl Müdürlüğü Taşeron Sınav Tarihlerini Yayımladı

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından İl Müdürlükleri ile ilgili taşeron sınavına ilişkin duyuru 12 Mart itibarıyla yayımlandı. 12 Mart itibarıyla İŞKUR’da sınavlar başladı. İŞKUR taşeron başvuruları için tıklayınız.

A+A-

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından yapılan duyuruda Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Alımı Sözleşmeleri Kapsamında Çalıştırılmakta Olan İşçilerin Sürekli İşçi Kadrolarına veya Mahalli İdare Şirketlerinde İşçi Statüsüne Geçirilmesine İlişkin 696 sayılı KHK hatırlatıldı.

696 sayıı KHK’da 375 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin Geçici 23 ve Geçici 24 Üncü Maddelerinin Uygulanmasına Dair Usul ve Esaslar’ın “Sınavın gerçekleştirilmesi ve ilanı” başlıklı 14 üncü Maddesinin ikinci fıkrasında Sınavların yeri, günü ve saatine ilişkin bilgiler ilgili idarenin internet sayfasında ilan edilir. Yapılan ilan tebliğ hükmüne geçer, ilgililere ayrıca tebligat yapılmaz hükmüne yer verildi.

İŞKUR İl Müdürlüklerince yapılacak sınava ilişkin sınav yeri, sınav tarihi ve sınav saati aşağıdaki listede yayımlandı. 12-16 Mart 2018 tarihlerini arasında yapılacak sınavlarla tarihler ve saatleri için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler