1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR Farklı Sulama Birliklerine Kamu personeli İlanını Yayımladı Aralık 2018
İŞKUR Farklı Sulama Birliklerine Kamu personeli İlanını Yayımladı Aralık 2018

İŞKUR Farklı Sulama Birliklerine Kamu personeli İlanını Yayımladı Aralık 2018

Türkiye İş Kurumu farklı Sulama Birliklerine farklı kollarda kamu personeli alımı yapılacağını duyurdu. Yapılacak olan alımın tüm detaylarını haberimizde paylaşıyoruz.

A+A-

Vezirköprü Birliği Sulama Birliği ziraat mühendisi alımı yapacak. Ziraat mühendisi kamu personeli alımı için adayların bu meslek dalından altı ay çalışmış olması ve bunu SGK dökümü ile belgelendirmesi gerekiyor. Aynı zamanda adayların Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olması ve 60 puana ve E grubu sürücü belgesine sahip olması da aranan şartlar arasında yer alıyor. Bu ilan için son başvuru tarihi ise 11 Aralık 2018 olduğu belirtiliyor.

Senirkent Ovası Sulama Birliği ziraat mühendisi alımı  ve işletmeci kadrosuna alım yapacak. Ziraat mühendisi için alımı için adayların Sulama işletmeciliği ve mesaha ölçüm işlerinde en az 6 ay çalışmış olması, Sulama Şebekeleri ve İşletme Yöntemleri alanında lisans düzeyinde eğitim almış olması, Uzaktan Algılama ve CBS eğitimi konusunda sertifika, Netcad programı sertifikası sahibi olması, Basınçlı Sulama Yöntemlerinin Projelendirilmesi konusunda proje yapmış olması ve Tarımsal Destekli Hibe Programlarında proje yapmış olması aranan şartlar arasında yer alıyor. Aynı zamanda adayların Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olması ve 60 puana sahip olması gerekiyor. Bu kamu personeli alımında adaylar 14 Aralık 2018 tarihine kadar Senirkent ovası sulama birliğine başvurularını yapacaklar.

İşletmeci kadrosu için ise adayların Office programında sertifika sahibi olmsı, Temel ve ileri muhasebe programlarında sertifikası olması,Uygulamaların mobil ortama taşınması sağlayan ve Detaylı Veri Analizi ve Raporlama programlarından en az birinden sertifika sahibi olması aranan şartlar arasında yer alıyor. Bu ilana lisans işletme mezunu ve KPSS'den 60 puana sahip olanlar başvuru yapabilecek.

Kastamonu Asar Sulama Birliği Muhasebe Meslek Elemanı alımı yapacak. Bu alım için adaylarda B sınıfı ehliyet belgesi Office programlarını kullanabiliyor olması aranan şartlar arasında yer alıyor. En az lise en fazla lisans mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek.20 Aralık 2018 son başvuru tarihi olan alım için adaylar aynı gün saat 14.00-15.00 saatleri arasında kura ile belirlenecek.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler