1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR “GSB 3 Bin 243 İşçi Alımı” Başvuru Sayfası Açıldı
İŞKUR “GSB 3 Bin 243 İşçi Alımı” Başvuru Sayfası Açıldı

İŞKUR “GSB 3 Bin 243 İşçi Alımı” Başvuru Sayfası Açıldı

Gençlik ve Spor Bakanlığı İŞKUR kapsamında en az ilköğretim mezunu işçi alımları için başvuru sayfası açıldı. İŞKUR internet sayfasından GSP işçi alımı başvuruları nasıl yapılacak? İŞKUR, GSB işçi alımı başvuruları ve detaylar My Memur haberden ulaşabilir

A+A-

Gençlik ve Spor Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden sürekli işçi alımı için başvuru sayfasını açtı. İŞKUR üzerinden adaylar 862 farklı ilan için il ve ilçelere göre başvuru yapabileceklerdir. KPSS şartlı ve KPSS şartsız işçi alımlarına dair detayları My Memur olarak hazırladık.

KPSS Şartsız İşçi Alımları

Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı il müdürlüklerinde (ilçeler dahil) çalıştırılmak üzere KPSS Şartsız Temizlik Görevlisi, Cankurtaran, Mekaniker (Pedallı Araçlar), Otobüs Kaptanı (Şoför), Aşçı, Aşçı Yardımcısı, Elektrik Tesisatçısı (Bina), Güvenlik Görevlisi, Havuz Suyu Operatörü, Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı, Garson (Servis Elamanı), Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı), Soğutma ve İklimlendirme Teknisyeni, Bilgisayar Donanım / Teknolojisi Teknikeri, Makine Teknikeri ile Temizlik Görevlisi meslek kolunda engelli ve eski hükümlü işçi alınacaktır.

KPSS 60 Puan İşçi Alımları

Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı il müdürlüklerinde (ilçeler dahil) çalıştırılmak üzere  KPSS 60 puan şartı ile Çim Alan Tesisi ve Yönetimi Teknikeri,  Gençlik Lideri ile Muhasebeci meslek kolunda daimi süreli işçi alınacaktır.

GSB İşçi Alımları Hangi Mevzuat Çerçevesinde Yapılıyor?

4857 sayılı İş Kanunu esasları kapsamı ile 9 Ağustos 2009 tarihli ve 27314 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik ve 19 Eylül 2009 tarihli ve 27354 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesinde

GSB Personel Alımı Başvuruları Sadece İŞKUR Üzerinden

Öncelikle işçi personel alımlarına İŞKUR bünyesinde başvuru yapabilmek için kayıtlı üye olunması gerekiyor. İnternet üzerinden başvuru yapacaksanız, İŞKUR'a kişisel bilgilerinizle bireysel olarak başvurunuzu kolaylıkla İŞKUR internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz.

GSB işçi alımı başvuruları “online” olarak sadece İŞKUR internet sayfasından yapılabilecektir. Türkiye İş Kurumu il müdürlüklerinden başvuru yapılmayacaktır.

SADECE TEK BAŞVURU YAPILABİLECEK

Her aday, Türkiye İş Kurumu’nda (İŞKUR) yayımlanan listede bir işyeri ve bir meslek koluna başvuru yapabilecektir. Birden fazla ilan için başvuru yapılamamaktadır. 862 farklı ilan için sadece bir başvuru yapabilirsiniz.

İlan sayfasında "İşyeri Ünvanı" bölümüne "Gençlik ve Spor Bakanlığı" yazılarak tüm ilanlar bulunabilir. Diğer alanlardaki kısımları kendi kişisel bilgilerinize göre tanımlarsanız, sizin başvuru yapabileceğiniz ilanlar karşınıza direk çıkacaktır.

GSB İlanı için TIKLAYINIZ.

Başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.

GSB İlanlarına Ulaşmak için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
1 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler