İŞKUR Personel Alımı 7. Yedek Liste Açıklandı! 1078 Personel Alımı Memur Atama Duyurusu

Türkiye İş Kurumu İŞKUR 2018 yılı sözleşmeli 1078 büro personeli alımı için 7. yedek yerleştirme duyurusu yayımlandı. İŞKUR personel alımı kapsamında 7. yedek atamada yerleşenler ve gerekli belgeler yayımlandı. İşte İŞKUR memur atama işlemleri!

53962
Daha Fazla Göster
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye İş Kurumu “İŞKR” Genel Müdürlüğü sözleşmeli büro personeli alımı 7. yedek yerleştirme duyurusu da yapıldı. İŞKUR 2018 yılı 1078 personel alımı 7. Yedek listeye aşağıdaki PDF bağlantısından ulaşabilirsiniz. My Memur olarak atama detaylarına dair bilgileri sizler için hazırladık.

21 Haziran 2018 tarihinde İŞKUR internet sitesinde yayınlanan ilan sonucu sözleşmeli Büro Personeli ilanı sonucu asıl veya yedek olarak yerleşen adaylardan çeşitli nedenlerle hakkını kaybedenlerinin yerine atama sırası gelen yedek adaylara ilişkin yedek liste açıklandı.

İŞKUR personel alımları kapsamında yedek adaylardan sırası gelen ek listede bilgileri bulunanların aşağıda belirtilen belgeleri 24 Mayıs 2019 Perşembe mesai bitimine kadar İsimleri hizasında belirtilen yerlere şahsen elden teslim etmeleri gerekmektedir. Bu tarihe kadar belge teslim etmeyen adaylar haklarını kaybedeceklerdir.

İŞKUR 1078 personel alımı kapsamında yedek aday çağırılacak durumlar oluşması halinde yedek adaylardan atama sırası gelenlerin listesi, her ayın 1. ve 15. Günü (Resmi tatil gününe denk gelmesi durumunda takip eden işgünü) Türkiye İş Kurumu İŞKUR internet sayfasında ilan edilmeye devam edecek. Yedek adaylardan atama sırası gelen adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

İŞKUR PERSONEL ATAMASINA ESAS GEREKLİ BELGELER

Dilekçe,

Adli sicil kaydı,

Mal bildirim Formu,

Son altı ayda çekilmiş dört adet vesikalık fotoğraf,

KPSS sonuç belgesi,

Diploma aslı veya noter, mezun olunan okul ya da Kurumumuz tarafından onaylı örneği,

Varsa yüksek lisans belgesi aslı veya noter, mezun olunan okul ya da Kurumumuz tarafından onaylı örneği,

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığının bulunmadığına dair Sağlık Raporu ile Güvenlik Soruşturması Formu istenmektedir.

Yerleştirme Duyurusu ve Ekli Liste için aşağıdaki “PDF” bağlantısından indirebilirsiniz:

pdf.jpg

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
İŞKUR Personel Alımı 7. Yedek Liste Açıklandı! 1078 Personel Alımı Memur Atama Duyurusu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!