1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR Yayımladı! Emniyet Müdürlükleri Kamu Personeli Alımı Yapıyor Temmuz 2019
İŞKUR Yayımladı! Emniyet Müdürlükleri Kamu Personeli Alımı Yapıyor Temmuz 2019

İŞKUR Yayımladı! Emniyet Müdürlükleri Kamu Personeli Alımı Yapıyor Temmuz 2019

İŞKUR tarafından yayımlanan ilanlara istinaden farklı illerdeki mevcut İl Emniyet Müdürlükleri farklı kadrolara 8 ( sekiz) kamu işçisi alımı gerçekleştiriyor.

A+A-

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilana göre İl Emniyet Müdürlükleri kamu personeli alımı yapıyor. Hangi Emniyet Müdürlüğü kaç kamu personeli alımı yapıyor. Kamu işçisi alımında kadrolara hangi unvanlara göre olacak? Kamu personeli alımının tüm detayları ise haberimizde yer alıyor. Yozgat İl Emniyet Müdürlüğü 6 kamu personeli alımı yapıyor.

İŞKUR tarafından 8 Temmuz 2019 yani bugün yayımlanan ilana göre;

Mersin Emniyet müdürlüğü 5 (beş) kişi temizlik görevlisi unvanı ile işe alınacak. Bu ilana en az mezuniyet durumu en az ilkokul mezunu olanlar başvuru yapabilecek. Ayrıca ilana 2 kişi ve kişisel durumu engelli olanlar 3 kadro için ise kişisel durumu engelli olanlar başvuru yapabilecek. başvuru yapabilecek.2 kadroya ise kişisel durumu terörle mücadelede yaralanmış olanlar başvuru yapabilecek. Adaylar başvurularını 18 Temmuz 2019 tarihine kadara İŞKUR üzerinden yapacaklar.

Mardin il Emniyet Müdürlüğü 1 (bir)  kamu personeli alımı yapıyor.

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü büro işçisi unvanı ile 1 (bir) kişi alacak.  Kamu işçisi alımına kişisel durumu terörle mücadelede yaralanmış olanlar başvuru yapabilecek. Adaylar başvurularını 18 Temmuz 2019 tarihine kadara İŞKUR üzerinden yapacaklar

Emniyet Müdürlüğü 1 (bir)  kamu personeli alımı yapıyor.

Kırşehir Emniyet Müdürlüğü temizlik görevlisi unvanı ile 1 kişi alacak. Kamu işçisi alımı için başvuru yapacak adayların kişisel durumu terörle mücadelede yaralanmış olanlar başvuru yapabilecek.

Adaylar başvurularını 08 Temmuz 2019 ile 18 Temmuz 2019 tarihleri arasında Kırşehir İŞKUR Müdürlüğünden/hizmet merkezlerinden/hizmet noktalarından veya internet adresi üzerinden yapacaklar.

Bitlis Emniyet Müdürlüğü 1 kamu personeli alımı yapıyor.

Kayseri Emniyet Müdürlüğü 1 kişi Fırıncı Ustası-Unlu Mamuller (Pasta Ustası) unvanı ile işe alınacak. Bu alıma mezuniyet durumu en az ilkokul mezunu olanlar ve kişisel durumu engelli olanlar başvuru yapabilecek. Bir diğer kişi ise kişisel durumu terörle mücadelede yaralanmış olanlar başvuru yapabilecek. İlanda belirtilen meslekte, mesleki deneyiminin en az 6 (altı) ay olduğunu belgelemek, İlan başlangıç tarihinden önce alınmış Kamu Kurum ve Kuruluşlarından onaylı "Gıda ve su sektöründe çalışanlar için hijyen eğitimi" belgesi yada "Gıda hijyeni ve sanitasyon" belgelerinden en az bir tanesine sahip olmak gerekiyor.

Kamu işçisi alımına başvurmak isteyen adaylar 18 Temmuz 2019 tarihine kadar başvuru yapabilecekler. Belgesi kabul edilenler arasından Noter Kurası; 23 Temmuz 2019 tarihinde saat: 10.00’da Bitlis Polisevi Şube Müdürlüğünde yapılacak ve açık işin 4 katı kadar asil, 4 katı kadar yedek aday belirlenecek.

Kurada adı çıkan adaylar 25 Temmuz 2019 günü saat:14.00’da Bitlis Polisevi Şube Müdürlüğü Muhasebe Satın Alma Büro Amirliğinde mülakata katılacaklar.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler