1. HABERLER

  2. TAŞERON

  3. İstanbul Adalet Sarayı Taşeron Başvuru Sonuçları Açıklandı
İstanbul Adalet Sarayı Taşeron Başvuru Sonuçları Açıklandı

İstanbul Adalet Sarayı Taşeron Başvuru Sonuçları Açıklandı

Adalet Bakanlığı, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Taşeron İşçiler İçin Sınava Girmeye Hak Kazananlara İlişkin Liste yayımlandı. Taşeron başvuru sonucu itiraz süreci başladı. Taşeron başvuru sonuçları için tıklayınız.

A+A-

Adalet Bakanlığı, İstanbul, Cumhuriyet Başsavcılığı, Mali İşler Müdürlüğü Vakıf İşyurdu Yönetimi tarafından Tespit Komisyon Başkanlığı’nın ilan ettiği taşeron başvuru sonuçlarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Başsavcılık sadece sonuç açıklama sisteminden duyurduğu için kabul ve red listesine dair bilgi henüz bulunmamaktadır.

24 Aralık 2017 tarih ve 30280 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 696 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin KHK  127’nci maddesi ile 375 sayılı KHK’ya eklenen 23’üncü maddesinde yer alan idarelerde personel çalıştırılmasına dayalı hizmet alım sözleşmesi kapsamında çalışmakta olan işçilerin  sürekli işçi kadrosuna geçiş  başvuru talepleri incelenmiş olup başvurulara ilişkin değerlendirme sonuçları ekte yayınlanmıştır.

2 Ocak 2018 tarihinde yürürlüğe giren 696 sayılı kanun hükmünde kararname ile ilgili olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca 1 Ocak 2017 tarih ve 30288 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan usul ve esasların 10.cu maddesinde belirtilen “ İnceleme neticesinde şartları taşıdığı ve taşımadığı tespit edilenlerin isimleri, çalıştıkları teşkilat ve/ veya biriminde belirtilmesi suretiyle müracaat ettikleri birimlerce/idarece ilan ( internet veya kurumca belirlenecek şekilde) edilir ve bunlar yükleniciye bildirilir.

Taşeron başvuru yapılan duyuru tebligat yerine geçeceğinden ayrıca tebligat yapılmayacaktır. İlan tarihinden itibaren itiraz süresi 3 gün olup İtiraz edilmemesi halinde sınava girmeye hak kazananlara ait listeler kesinleşecektir. Taşeron başvuru sonuçları için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler