1. HABERLER

  2. SINAV HABERLERİ

  3. İstanbul Adliyesi Sözleşmeli Zabıt Katipliği ve Mübaşirlik Nihai Başarı Listesi Ek Duyuru
İstanbul Adliyesi Sözleşmeli Zabıt Katipliği ve Mübaşirlik Nihai Başarı Listesi Ek Duyuru

İstanbul Adliyesi Sözleşmeli Zabıt Katipliği ve Mübaşirlik Nihai Başarı Listesi Ek Duyuru

Adalet bakanlığı İstanbul Adliyesi tarafından sözleşmeli 418 personel alımı kapsamında nihai başarı listeleri için ek duyuru yapıldı. 400 zabıt katibi alımı ve 18 mübaşir alımı ek duyurusu için tıklayınız.

A+A-

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü'nün 9 Ekim 2017 tarihli, 2500 Sözleşmeli Personel Alımı ilanı gereğince İstanbul Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığımıza verilen sınav izni ile İstanbul Adliyesi için 400 Sözleşmeli Zabıt Katipliği ve 18 Sözleşmeli Mübaşir alımı için sınav izni verilmiştir.

22 Ocak 2018 tarihinde İstanbul Adliyesi'nin resmi internet adresinde yayınlanmış olan Sözleşmeli Zabıt Katipliği nihai başarı listesine ilişkin Komisyon Başkanlığınca yapılan değerlendirme sonucunda yeniden düzenlenen Sözleşmeli Zabıt Katipliği nihai başarı listesi ve 23 Ocak 2018 tarihli ve 2018/333 sayılı kararı ektedir.

Ayrıca, Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün 18 Ocak 2018 tarihli yazısı gereği mülhakat adliyemiz Gaziosmanpaşa Adliyesi için ayrılan 20 Sözleşmeli Zabıt Katibi ve 5 Sözleşmeli Mübaşir kadrosuna atanmak isteyen, Nihai Başarı Listesinde isimlerinin karşısında ASİL ve YEDEK yazan adayların ekteki dilekçeyi doldurmaları gerekmektedir.

Adayların istihdamlarının bu taleplere göre değerlendirileceğinden, belirtilen kadro sayısı tamamlanmadığında veya daha fazla talep edildiğinde takdirin Komisyon Başkanlığımızda olacağı bilinmelidir.

Komisyon Başkanlığının23 Ocak 2018 tarihli ve 2018/333 Sayılı Kararı için TIKLAYINIZ. İstanbul Adliyesi Sözleşmeli Zabıt Katipliği Sözlü Sınavı Sonucu Güncel Nihai Başarı Listesi için TIKLAYINIZ.  Gaziosmanpaşa Adliyesi’ne Atanmak İsteyen Adaylar İçin Dilekçe için TIKLAYINIZ. Duyuru için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler