1. HABERLER

  2. TAŞERON

  3. İstanbul Adliyesi Taşeron Sınav Sonuçları Açılandı
İstanbul Adliyesi Taşeron Sınav Sonuçları Açılandı

İstanbul Adliyesi Taşeron Sınav Sonuçları Açılandı

Adalet Bakanlığı, İstanbul Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı İstanbul Adliyesi Sürekli İşçi Kadrosuna Geçiş Yapacak Personel Mülakat Sonuçları belli oldu. 807 aday başarılı olurken 1 aday sınava katılmadığı açıklandı.

A+A-

Adalet Bakanlığı İstanbul Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı tarafından İstanbul Adliyesi için sürekli işçi kadrosuna geçiş yapacak personel mülakat sonuçlarının açıklandığı duyuruldu. Mülakata giren 808 adaydan sınava katılanların tamamı başarılı olarak açıklandı. 1 kişi katılmadığı belirtildi.

1 Ocak 2018 tarih ve 3088 sayılı Resmi Gazete Yayınlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Alımı Sözleşmeleri Kapsamında Çalıştırılmakta Olan İşçilerin Sürekli İşçi Kadrolarına veya Mahalli İdare Şirketlerinde İşçi Statüsüne Geçirilmesine İlişkin 375 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin Geçici 23 ve Geçici 24 üncü Maddelerinin Uygulanmasına Dair Usul ve Esaslar” kapsamında, Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün 2 Ocak 2018 tarih ve 11/1108 sayılı Olur'u dikkate alındığı belirtildi.

Bu kapsamda İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Tespit Komisyonu tarafından Sürekli İşçi kadrosuna geçiş şartlarını taşıyan ve Sözlü Sınava katılmaya hak kazanan kişilere ilişkin listede yer alan personelin 1-7 Mart 2018 tarihlerinde İstanbul Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Sınav Kurulunca yapılan Sözlü Sınav Sonucu ilan ekinde yer almaktadır.

İlgililer Sınav Sonuçlarına 8 Mart 2018 ile 12 Mart 2018 tarihleri arasında Sınav Kuruluna itiraz edebilecekleri açıklandı. Sözlü sınav sonuçları için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler