1. HABERLER

  2. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  3. İstanbul Arel Üniversitesi Akademik Personel Alıyor Aralık 2018
İstanbul Arel Üniversitesi Akademik Personel Alıyor Aralık 2018

İstanbul Arel Üniversitesi Akademik Personel Alıyor Aralık 2018

İstanbul Arel Üniversitesi başvurusu 5 Aralık 2018 tarihinden başlamak üzere Akademik Personel alımı yapacak.

A+A-

2547 sayılı yükseköğretim kanununa istinaden yer alan koşulları yerine getirmiş ve Üniversitenin aramış olduğu niteliklere sahip öğretim elemanlarından 23 yerleştirme yapılacak.

Buna göre Profesör kadrolarına başvuracak adaylar; başvuruda bulunacakları müracaat dilekçelerine, YÖK formatında özgeçmişlerini, 1 adet fotoğraflarını, nüfus cüzdan suretlerini, onaylı öğrenim belgeleri bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 adet dosyayı ekleyerek  Personel Daire Başkanlığı'na başvuracak.

Doçent kadrolarına başvuracak adaylar; başvuruda bulunacakları müracaat dilekçelerine, YÖK formatında özgeçmişlerini, 1 adet fotoğraflarını, nüfus cüzdan suretlerini, onaylı öğrenim belgeleri bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 adet dosyayı ekleyerek  Personel Daire Başkanlığı'na başvuracaklar.

Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına başvuracak adaylar; başvuruda bulunacakları müracaat dilekçelerine YÖK formatında özgeçmişleri,1 adet fotoğraflarını, nüfus cüzdan suretlerini, onaylı öğrenim belgelerini ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 adet dosyayı ekleyerek  Personel Daire Başkanlığı'na başvuracaklar. Son başvuru tarihi 19 Aralık 2018 olan ilana adaylar şahsen ya da posta yolu ile başvuru yapabilecekler.

arel-universite.jpg

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler