1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. İstanbul Baltalimanı Polisevi KPSS Şartsız En Az İlköğretim Mezunu 30 Personel Alacak
İstanbul Baltalimanı Polisevi KPSS Şartsız En Az İlköğretim Mezunu 30 Personel Alacak

İstanbul Baltalimanı Polisevi KPSS Şartsız En Az İlköğretim Mezunu 30 Personel Alacak

İstanbul Baltalimanı Polisevi Şube Müdürlüğü kamu personeli alımı kapsamında, KPSS şartı aranmadan en az ilköğretim okulu mezunu toplam 30 işçi alımı yapacak.

A+A-

İstanbul Baltalimanı Polisevi KPSS şartı olmadan 30 personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Baltalimanı Polisevi Şube Müdürlüğü tarafından 19 Eylül 2019 tarihinde yani bugün yayınlanan kamu personeli alımı ilanına göre, en az ilköğretim mezunu toplam 30 personel alımı gerçekleştirecek.

BALTALİMANI POLİSEVİ PERSONEL ALIMI YAPILACAK UNVANLAR

Sıhhi Tesisatçı Alımı: Toplamda 1 personel alımı gerçekleştirilecek. Alım en az ilköğretim mezunu düzeyinde gerçekleşecek. Başvuru yapacak olan adayların İstanbul’da ikamet etmesi gerekiyor. KPSS şartı aranmıyor. Başvuru yapacak adaylar işe başladığında, 2950 TL brüt maaş alacaklar. Ayrıca sosyal yardımlar ve yemekte sunulan şartlar arasında bulunuyor.

Temizlik Görevlisi Alımı: Toplamda 5 temizlik personeli alımı yapılacak. Alım en az ilköğretim düzeyinde gerçekleşecek. Adayların İstanbul’da ikamet etmesi gerekiyor. Brüt olarak toplam 2558 TL ücret ödenecek.

Bahçıvan Alımı: Toplamda 1 bahçıvan alınacak. Bahçıvan alımına başvuru yapacak adayların en az ilköğretim mezunu olması gerekiyor. KPSS şartı aranmıyor. İstanbul’da ikamet etme şartı aranıyor. 2950 TL brüt ücret ödemesi yapılacak.

Garson Alımı: 9 garson alımı yapılacak. En az ilköğretim mezunu adaylar başvuruda bulunabilecek. Adaylar için KPSS şartı aranmıyor. İkamet şartı bu ilanda da yer alıyor. 2558 TL brüt ücret maaş alacaklar.

Soğuk Mezeci Alımı: Soğuk Mezeci alımına başvuru yapacak olan adaylarında diğer ilanlarda olduğu gibi en az ilköğretim mezunu olması gerekiyor. KPSS şartı bu iş ilanında da aranmıyor. Toplam 3 kişi alınacak.

Bulaşıkçı Alımı: 2558 TL brüt maaş ile toplamda 2 bulaşıkçı alımı yapılacak. KPSS şartı aranmıyor. En az ilköğretim okulu mezunu oma şartı aranıyor.

Aşçı Alımı: Toplam 2 aşçı alımı yapılacak. Aşçı maaşı Brüt 3900 TL olarak belirlendi. En az İlköğretim mezunu adaylar alıma başvuru yapabilecek. KPSS şartı aranmıyor.

Mutfak Görevlisi Alımı: Toplam 3 kişi alınacak. En az ilköğretim okulu mezunu KPSS şartın aranmıyor. 2558 TL brüt maaş verilecek.

Izgara Ustası Alımı: Izgara ustası olarak toplam 3 işçi alımı yapılacak.  4200 TL brüt Maaş ile en az ilköğretim mezunu personel alınacak. KPSS şartı aranmıyor.

Elektrik Teknisyeni Alımı: Başvuru kapsamında toplam 1 elektrik teknisyeni alınacak. 2950 TL Brüt maaş ile alınacak personelin en az lise mezunu olması gerekiyor.

BAŞVURU TARİHİ VE YERİ

Adaylar başvurularını İŞKUR internet sitesi üzerinden ya da, İstanbul Şişli İŞKUR şubelerine şahsen başvuru ile yapabilecekler. Adayların 23 Eylül 2019 tarihine kadar başvurularını tamamlaması gerekiyor.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
3 Yorum
İlgili Haberler