1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. DİĞER PERSONEL ALIMLARI

  4. İstanbul Esenler SYDV Memur Alıyor! Sosyal İnceleme Görevlisi Lisans Mezunu – Mayıs 2019
İstanbul Esenler SYDV Memur Alıyor! Sosyal İnceleme Görevlisi Lisans Mezunu – Mayıs 2019

İstanbul Esenler SYDV Memur Alıyor! Sosyal İnceleme Görevlisi Lisans Mezunu – Mayıs 2019

Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü tarafından İstanbul Esenler SYDV için kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı. Peki, memur alımına kimler başvurabilir? Başvurular ne zaman sona erecek?

A+A-

İstanbul Esenler SYDV sosyal inceleme görevlisi kadrosuna yerleştirilmek üzere 1 (bir) Memur alımı gerçekleştiriyor. Son başvuru 17 Mayıs 2019 olan Memur alımına ait tüm detayları haberimizde paylaşıyoruz.

Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilecek?

İstanbul Esenler SYDV memur alımına başvurmak isteyen adaylarda; 4 Yıllık Sosyoloji, Psikoloji, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Halkla İlişkiler, İletişim Bölümü ve Sosyal Hizmetler bölümünden mezun olması gerekiyor. Başvuracak adayların 2018 yılı kamu personeli seçme sınavından (KPSS) 60 puana sahip olması isteniyor. Aynı zamanda adayın vakfın bulunduğu il içinde son altı aydır ikamet ediyor olması, en az B sınıfı ehliyete sahip olması şartları aranıyor. Ayrıca adayların iyi derecede bilgisayar kullanabiliyor olması isteniyor.

Memur Alımında Başvuruda İstenilen Belgeler Neler?

Memur alımına başvuracak adaylardan Nüfus cüzdanı sureti, 2 adet vesikalık fotoğraf, Diploma, Sabıka kaydı, Erkek adaylar için askerlik belgesi, Sağlıklı olduğuna dair heyet raporu, Ehliyet ve İkametgâh belgesi isteniyor. Adayların yabancı dil bilgisi, iş deneyiminin olması mülakat aşamasında tercih sebebi olarak değerlendirilecek.

Son başvuru tarihi 17 Mayıs 2019 olarak belirtilen ilana adaylar Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü internet sitesinden başvuru yapabilecek. Başvurular şahsen yapılacak olup posta yolu ile yapılan başvurular geçersiz sayılacak.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler