İstanbul Esenler SYDV Memur Alıyor! Sosyal İnceleme Görevlisi Lisans Mezunu – Mayıs 2019

Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü tarafından İstanbul Esenler SYDV için kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı. Peki, memur alımına kimler başvurabilir? Başvurular ne zaman sona erecek?

featured

İstanbul Esenler SYDV sosyal inceleme görevlisi kadrosuna yerleştirilmek üzere 1 (bir) Memur alımı gerçekleştiriyor. Son başvuru 17 Mayıs 2019 olan Memur alımına ait tüm detayları haberimizde paylaşıyoruz.

Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilecek?

İstanbul Esenler SYDV memur alımına başvurmak isteyen adaylarda; 4 Yıllık Sosyoloji, Psikoloji, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Halkla İlişkiler, İletişim Bölümü ve Sosyal Hizmetler bölümünden mezun olması gerekiyor. Başvuracak adayların 2018 yılı kamu personeli seçme sınavından (KPSS) 60 puana sahip olması isteniyor. Aynı zamanda adayın vakfın bulunduğu il içinde son altı aydır ikamet ediyor olması, en az B sınıfı ehliyete sahip olması şartları aranıyor. Ayrıca adayların iyi derecede bilgisayar kullanabiliyor olması isteniyor.

Memur Alımında Başvuruda İstenilen Belgeler Neler?

Memur alımına başvuracak adaylardan Nüfus cüzdanı sureti, 2 adet vesikalık fotoğraf, Diploma, Sabıka kaydı, Erkek adaylar için askerlik belgesi, Sağlıklı olduğuna dair heyet raporu, Ehliyet ve İkametgâh belgesi isteniyor. Adayların yabancı dil bilgisi, iş deneyiminin olması mülakat aşamasında tercih sebebi olarak değerlendirilecek.

Son başvuru tarihi 17 Mayıs 2019 olarak belirtilen ilana adaylar Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü internet sitesinden başvuru yapabilecek. Başvurular şahsen yapılacak olup posta yolu ile yapılan başvurular geçersiz sayılacak.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
İstanbul Esenler SYDV Memur Alıyor! Sosyal İnceleme Görevlisi Lisans Mezunu – Mayıs 2019

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!