1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğü 290 personel alımı başvuruları son gün 13 Ocak
İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğü 290 personel alımı başvuruları son gün 13 Ocak

İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğü 290 personel alımı başvuruları son gün 13 Ocak

Sağlık Bakanlığı İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğü 290 sözleşmeli personel alımı başvuruları 13 Ocak'ta sona erecek. İstanbul HSM 2017/1 ile personel alımı başvuru şartları ve detayları haberimizde yer alıyor.

A+A-

Sağlık Bakanlığı İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğü 290 sözleşmeli personel alımı başvurularında son güne yaklaşıldı. 5258 sayılı Aile Hekimliği Uygulaması Hakkında Kanun uyarınca İstanbul HSM'ye yapılacak olan aile sağlığı elemanı alımı başvuruları 13 Ocak'ta sona erecek. Başvuru ve sözleşme detayları haberimizde yer alıyor.

5258 sayılı kanun uyarınca kamu görevlisi olmayan hemşire, sağlık memuru, ebe ve acil tıp teknisyeni alınıyor. Lise ya da üniversitelerin ebelik, hemşirelik, acil tıp teknisyenliği veya sağlık memuru bölümlerinden mezun olan adaylar İstanbul HSM aile sağlığı elemanı alımına başvuru yapabilecekler.

İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğü personel alımı ilanına başvuru yapmak isteyen adayların 6 ay öncesine kadar kamu görevlisi olarak görev yapmamış olması gerekiyor. İkamet şartı ise ilanda belirtilmiyor. İstanbul içinden ya da dışından adayların başvuruları geçerli sayılacak.

Başvurular kimlik belgesinin fotokopisi, Sağlık Bakanlığı tescilli diploma ya da onaylı geçici mezuniyet belgesi örneğiyle birlikte yapılacak. Ayrıca adli sicil kaydı, sağlık raporu ve başvuru dilekçesi istenen belgeler arasında bulunuyor. Adayların Zeytinburnu İstanbul adresinde yer alan Halk Sağlığı Müdürlüğü Hizmet Binasına şahsen başvuru yapmaları gerekiyor. Sağlık Bakanlığı İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğü aile sağlığı elemanı personel alımı ilanı hakkında daha fazla detaya ve sözleşme bilgilerine ulaşmak için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
1 Yorum