İstanbul Kartal SYDV Sosyal Yardım Ve İnceleme Görevlisi alımı yapacak

İstanbul Kartal Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (Kartal SYDV) Sosyal Yardım Ve İnceleme Görevlisi alımı yapacak. Kamu personeli alım ilanına lisans mezunu personel alımı yapılacak.

56479
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul Kartal Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (Kartal SYDV) Sosyal Yardım Ve İnceleme Görevlisi alım ilanı sosyal yardımlar genel müdürlüğü sayfasında ilan edildi. Kamu personeli alım ilanına başvuru için en az KPSS 60 puan şartı aranıyor.

İSTANBUL KARTAL SYDV KAMU PERSONELİ ALIMI

Sosyal Yardım Ve İnceleme Görevlisi personel alımı ilanına başvuracak adayların; bilgisayar ve Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmaları isteniyor. Türkiye sınırlarında örgün eğitim veren üniversitelerin 4 yıllık Sosyal Hizmetler bölümünden mezun olmak. Adayların en az B sınıfı ehliyet sahibi olmaları ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmaları gerektiği ilan metninde yer alıyor.  SYDV kamu personeli adaylarının İstanbul Kartal İlçesinde 5 yıldır ikamet ediyor olmaları gerekiyor.

SYDV kamu personeli adaylarının, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları ve  ÖSYM tarafından yapılan geçerli Kamu Personeli Seçme Sınavında 2018-2019 KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmaları gerekiyor. SYDV ilana erkek adaylar başvuru yapabilecek. Askerliğini yapmış ya da tecil ettirmiş olmaları isteniyor. Memur adaylarının 35 yaşını doldurmamış olmaları gerektiği ilan metninde belirtiliyor. Adaylar başvurularını şahsen yapacak. 

KARTAL SYDV MEMUR ALIMI BAŞVURU YERİ VE ZAMANI

Memur alımına başvuru yapacak olan adaylar başvurularını Aile ve Çalışma Bakanlığı vakıf ilanlarının bulunduğu Vakıf Personel Başvuru Giriş Formunu doldurarak gerçekleştirebilecekler. Aşağıda yer alan linkten başvuru sayfasına erişim sağlayabilirsiniz. Adaylar başvurularını 2 Ekim 2019 tarihine kadar tamamlamaları ve 3 Ekim’e kadar evraklarını teslim etmeleri gerekecek.

SYDV Memur Alımı Başvuru Sayfası İçin TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!