1. HABERLER

  2. SEÇİM HABERLERİ

  3. SEÇİM 2018

  4. İstanbul Seçim Sonuçları Partilerin Oy Oranı 24 Haziran 2018 İl İl Seçim Sonuçları
İstanbul Seçim Sonuçları Partilerin Oy Oranı 24 Haziran 2018 İl İl Seçim Sonuçları

İstanbul Seçim Sonuçları Partilerin Oy Oranı 24 Haziran 2018 İl İl Seçim Sonuçları

İstanbul İl İlçe İlçe 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçim Sonuçları ve partilerin oy oranları My Memur sitemizde.

A+A-

İstanbul 24 Haziran 2018 Pazar günü Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri için sandık başına gidiyor. Saat 17.00 itibariyle sandıkların açılmasından sonra editörlerimize gelen sonuçlar siz değerli okuyucularımı ile paylaşılırken, grafik ekranlarımız ile hangi parti önde? Hangi parti ne kadar oy almış? Bir önceki seçimler ile karşılaştırmaları siz değerli my memur okuyucularımız ile an be an paylaşacağız.

24 Haziran seçim sonuçlarını İstanbul halkı merakla bekliyor. Seçim yasakları bittiğinde sandıklar açılmaya başlandığında peki İstanbul partilerin oy oranı ne? İstanbul'da Cumhur İttifakı mı Millet İttifakı mı önde bu yarışı götürecek? İstanbul 2018 seçim sonuçları Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili il ve ilçelerde son durum ne? İstanbul seçim sonuçlarına göre AKP, CHP, MHP, İYİ, HDP hangi partinin adaylarını Türkiye Büyük Millet Meclisine gönderecek? İstanbul Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarına göre AKP, MHP ve BBP ile ortak seçime giren Cumhur ittifakının adayı Recep Tayyip Erdoğan mı, Muharrrem İnce, Meral Akşener, Temel Karamolloğlu, Selahattin Demirtaş, Doğu Perinçek mi daha fazla oy alacak. Artık geri sayım başladı.

İSTANBUL 1. BÖLGE AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

Berat Albayrak

Nurettin Canikli

Mustafa Ataş

Erol Kaya

Vedat Demiröz

Ravza Kavakcı Kan

Osman Boyraz

İsmet Uçma

Mihrimah Belma Satır

Ahmet Berat Çonkar

Hulusi Şentürk

Müşerref Pervin Tuba Durgut

Eyüp Özsoy

Serkan Bayram

Fatih Süleyman Denizolgun

Şeyma Döğücü

Azmi Ekinci

Hurşit Yıldırım

Ali Sevinç

Tuğba Ercan

Sabri Balaman

Esma Ersin

Mustafa Mican

Ahmet Özdinç

İbrahim İlci

Semanur Koçal

Ramazan Özkürkçü

Fidan Erdoğan Avşar

Feyzullah Tuna

Fuat Kinsiz

Ahmet Ayhan Kayaoğlu

Sinem Demir

Muhammet Ali Kumru

Levent Coşkun Erkekoğlu

Oktay Tan

İSTANBUL AK PARTİ 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

Süleyman Soylu

Fatma Betül Sayan Kaya

Volkan Bozkır

Abdullah Güler

Hasan Turan

Serap Yaşar

Aziz Babuşcu

Şirin Ünal

Canan Kalsın

Ahmet Hamdi Çamlı

Markar Eseyan

Mustafa Demir

İffet Polat

İbrahim Yasin Kırıcı

Salih Çakır

Ayşe Böhürler

Suna Tarhan

Ahmet Hamdi Görk

Hacı Mehmet Baykurt

Mustafa Arabul

Beyza Sındıraç

Serkan Haser

Ahmet Yıldız

Emine Çakır

Hamza Kulaksız

Sevde Sena Dağlı

Enes Kaşkaş

Halil Poyraz

İSTANBUL AK PARTİ 3. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

Numan Kurtulmuş

Mehmet Muş

Akif Çağatay Kılıç

Mehmet Doğan Kubat

Tülay Kaynarca

Halis Dalkılıç

Emine Sare Aydın Yılmaz

Nevzat Şatıroğlu

Zafer Sırakaya

Rümeysa Kadak

Ahmet Mücahit Arınç

Mustafa Yeneroğlu

Erkan Kandemir

Şamil Ayrım

Alev Dedegil

Yıldız Seferinoğlu

Zülfiye Füsun Kümet

Mürteza Zengin

Ayhan Oğan

Haşim Taşkıran

Ruken Kilerci

Rasim Erdoğmuş

Hatice Bozdağ

Mehmet Umur

Oya Eren

Bülent Durgun

Zehra Ercan

Ali Çezik

Hasene Çapar

Sedat Sayımoğlu

Cahit Keskin

Sinan Karşıyaka

Hayriye Kuzu

Mehmet Emin Aşıkkutlu

Münir Eren

İSTANBUL CHP 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

İbrahim Özden Kaboğlu

Mehmet Akif Hamzaçebi

Gamze Akkuş İlgezdi

Onursal Adıgüzel

Fethi Açıkel

Gürsel Tekin

İlhan Kesici

Oğuz Kaan Salıcı

Mahmut Tanal

Saliha Sera Kadıgil Sütlü

Hüseyin Emre Bağce

Mustafa Oktay Aksu

Hasan Uzunyayla

Mustafa Öztaşkın

Tahsin Usta

Hüseyin Sağ

Beril Öner

Yüksel Taşkın

Hasan Basri Özbek

Deniz Doğan Günay

Ertan Aksoy

Nuray Çepni

Duygu Çelik

Arzu Özalp

Pınar Uzun

Tuba Torun

Ali Rıza Yıldırım

Yücel Oto

Murat Cirav

Melis Timur

Emre Akkuş

Çetin Düzce

Aylin Sarıtaş

Gazi Karakurt

Timuçin Gültekin

İSTANBUL CHP 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

Kadri Enis Berberoğlu

Aykut Erdoğdu

Ahmet Ünal Çeviköz

Mustafa Sezgin Tanrıkulu

Yüksel Mansur Kılınç

Yunus Emre

Gökan Zeybek

Ali Şeker

Derya Şentürk

Mehmet Diribaş

Mersin Balkan

Bahattin Turnalı

Ferhat Epözdemir

İsmail Yüksel

Adnan Ayber

Burak Kaan Yılmazsoy

Canan Sezenler

Hacer Foggo

Güven Karataş

Yusuf Kenan Kolat

Veysi Sinan Bozdemir

Cem Cengiz Yılmaz

Ece Batumlu Talas

Pelin Yurdakul

Şeyma Dumrul

Yusuf Ergüven

Özgür Düzgün

Deniz Kaya

İSTANBUL CHP 3. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

Engin Altay

Erdoğan Toprak

Mehmet Bekaroğlu

Zeynel Emre

Sibel Özdemir

Özgür Karabat

Turan Aydoğan

Emine Gülizar Emecan

Nazır Cihangi İslam

Turan Hançerli

Bayramali Çeşmeci

Ali Ulvi Gökbulak

Mehmet Sait Yücel

Ali Muhittin Tığlı

Sinan Karahan

Sinan Karaca Öztürk

Mahfuz Yetüt

Şahanım Meter

Irmak Neriman Nebioğlu

Yağmur Geygel

Engin Ertaç

Cemil Can Dinç

Aycan Erinsel Özistek

Hüseyin Özkahraman

Seda Önder

Bektaş Davutoğlu

Arzu Attepe

Hüseyin Duran

Erdal Sarıkaya

Elif Keskinel Ülker

Ali Osman Özdilek

Kemal Özkiraz

İlyas Duman

Osman Tellioğlu

Şebnem Nur Çalışkan

İSTANBUL MHP 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1 EDİP SEMİH YALÇIN YÜKSEK LİSANS AKADEMİSYEN

2 İZZET ULVİ YÖNTER ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ MÜFETTİŞ

3 MEHMET BÜLENT KARATAŞ LİSE İŞADAMI

4 NEVZAT ÜNLÜTÜRK ORTAOKUL İŞADAMI

5 GÜLBEYHAN SAYLAĞ ÜNİVERSİTE AVUKAT

6 HATİCE AKKAYA ÜNİVERSİTE AVUKAT

7 AHMET TURAN HOCAOĞLU DOKTORA ELEKTRİK MÜHENDİSİ

8 MEHMET FATİH ÖZDEMİR YÜKSEK LİSANS AVUKAT

9 ABDULAZİZ AYDOĞDU ÜNİVERSİTE İŞADAMI

10 ZEKİ YUSUFOĞLU ORTAOKUL İŞADAMI

11 MÜCAHİT GÜNGÖR YÜKSEK LİSANS MEMUR

12 KAMİL AYIRIM ÜNİVERSİTE ECZACI

13 MURAT ŞAHİN ORTAOKUL DİŞ TEKNİSYENİ

14 CİHAN TUFAN ÜNİVERSİTE AVUKAT

15 MUSTAFA AKGÜN LİSE İŞADAMI

16 ÖMER FARUK GÜNGÖR YÜKSEK LİSANS İŞADAMI

17 YUNUS EMRE DURMUŞ LİSE MÜTEAHHİT

18 ALİ YILMAZ ÜNİVERSİTE MÜTEAHHİT

19 FATİH KAYA LİSE YÖNETİCİ

20 ŞÜKRÜ ŞİMŞEK YÜKSEK LİSANS ÖĞRETMEN

21 HAKAN ARIKAYA ÜNİVERSİTE İÇ MİMAR

22 İSMAİL BÜYÜKKAYIKÇI ORTAOKUL ESNAF

23 SALİH BALAK ÜNİVERSİTE BANKACI

24 HAKAN YILMAZ ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR

25 KADİR CAN KARATAŞ YÜKSEK LİSANS AVUKAT

26 HAKAN YALÇIN ÜNİVERSİTE AVUKAT

27 FATİH DEĞİRMENCİ ÜNİVERSİTE İNŞAAT MÜHENDİSİ

28 TARIK TOPÇUOĞLU ÜNİVERSİTE ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ

29 YILMAZ TİRYAKİ ÜNİVERSİTE AVUKAT

30 ŞAHİN GÜRZ ÜNİVERSİTE MİMAR

31 CEM ÖZKAVCI LİSE İŞ ADAMI

32 YUSUF ÇİFTÇİ ÜNİVERSİTE TURZİM-OTELCİLİK

33 HASAN DEMİR İLKOKUL EMEKLİ

34 NURETTİN TURAN ORTAOKUL MÜTEAHHİT

35 CÜNEYT ILGİN LİSE MÜTEAHHİT

İSTANBUL MHP 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1 CELAL ADAN ÜNİVERSİTE ORMAN YÜKSEK MÜH. / İŞ ADAMI

2 CEMAL ÇETİN ÜNİVERSİTE JEOLOJİ MÜHENDİSİ

3 NUR TUĞBA AKTAY ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN

4 MURAT KOTRA ORTAOKUL İŞADAMI

5 NİYAZİ PAKSOY ÜNİVERSİTE AVUKAT

6 SELAMİ ŞİŞMAN LİSE İNŞAATÇI

7 FÜSUN KAYAN ARDAMAR YÜKSEK LİSANS TURİZM/OTELCİLİK

8 MURAT ŞEKERLİ ÜNİVERSİTE AVUKAT

9 AHSEN MELİKE FIÇICI LİSE İŞLETMECİ

10 EDA YILMAZ LİSE ÇOCUK GELİŞİM VE EĞİTİM

11 ZEKİ SEVEROĞLU DOKTORA ORMAN YÜKSEK MÜHENDİSİ

12 GÜLLÜ YENER ORTAOKUL SERBEST

13 AYDIN KAYA ÜNİVERSİTE İŞADAMI

14 SERKAN CİHAN LİSE YÖNETİCİ

15 BAHATTİN AYKUT İLKOKUL ESNAF

16 FİKRET YILDIRIM DOKTORA AVUKAT

17 MEHMET FURKAN CEBECİ ÜNİVERSİTE AVUKAT

18 HEDİYE ŞEN ÜNİVERSİTE HALKLA İLİŞKİLER

19 UFUK TANDOĞAN İLKOKUL ESNAF

20 HİLAL EDA BÜLBÜL ÜNİVERSİTE AVUKAT

21 FİLİZ GEGİN ÖN LİSANS ÖĞRENCİ

22 MURAT ALP LİSE İŞ ADAMI

23 FİKRET ÖZKAN DOKTORA AVUKAT

24 TANER KIRHAN YÜKSEK LİSANS ÖĞRETMEN

25 UĞUR ARAS LİSE İŞLETMECİ

26 ERENCAN ŞAHGÜNAY ÜNİVERSİTE YATIRIM DANIŞMANI

27 HASAN SAKA ORTAOKUL İNŞAAT DEKORASYON

28 BEDİRHAN ALİ GÖLCÜK ÜNİVERSİTE DEKORATÖR - DESİNATÖR

İSTANBUL MHP 3. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1 FETİ YILDIZ

2 İSMAİL FARUK AKSU

3 ARZU ERDEM

4 AHMET YİĞİT YILDIRIM

5 ERDEM KARAKOÇ

6 VOLKAN YILMAZ

7 DAVUT HASKIRIŞ

8 MUSTAFA ERTEKİN

9 FAZLI YURDABAK

10 GÖKHAN TÜRKEŞ ÖNGEL

11 YAVUZHAN ALTUN

12 BEKİR SITKI KARAUSTA

13 BAHATTİN ŞENGÜL

14 ARİFE PEKER

15 ALİ DOĞAN

16 TAYYAR ŞAFAK

17 SİBEL KAZAR

18 ALPER KÜNKÜL

19 RIZA PEKER

20 EKREM SARISOY

21 ERGÜN SİLLER

22 AYDIN İNCE

23 MEHMET GÜRBÜZ

24 YUNUS TÜRK

25 OSMAN AKBAŞ

26 TANER KIRHAN

27 MEHMET BÜYÜKCANGA

28 METİN YAZAR

29 HİMMET TATAR

30 ALİ EKBER YEŞİL

31 UYGAR ORAL ÖZTÜRK

32 AYHAN ATMACA

33 ADİL CEYLAN

34 TAHİR PALA

35 AHMET CAN ERBAŞ LİSE ÖĞRENCİ

İSTANBUL İYİ PARTİ 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

Hayrettin Nuhoğlu

Ahmet Çelik

Yavuz Ağıralioğlu

Meral Alemdar

Yücel Coşkun

Onur Aydın

Mustafa Veysel Güldoğan

Emine Küçükali

Adil Erkoç

Arif Tevetoğlu

Dursun Çolak

Sultan Neslihan Seven

Oğuz Sarul

Mithat Bora Bulut

Nazlı Aspay Cebeci

Oktay Erçakar

Şentürk Demiral

Fuat Onbaşılı

Kubilay Peyik

Hilal Tuncer

Ufuk Ünal

Saygın Özyıldırım

Mehmet Ali Özdemir

Sevgi Şahin

Barış Tavlaşoğlu

Tuba Alaylı

Aysel Kırali

Yelda Gargun

Murat Ağırel

Onur Hanlıoğlu

Önder Faruk Parmak

Bülent Aslan

Yüksel Karaçam

Yüksel Bat

Caner Yılmaz

İSTANBUL İYİ PARTİ 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

Ümit Özdağ

Fatih Mehmet Şeker

Özcan Pehlivanoğlu

İlay Aksoy

Coşkun Yıldırım

Mehmet Aslan

Binnur Karadağlı

Ali Dinçer Çolak

Vedat Yenerer

Abdullah İlker Sungur

Nuri Yılmaz

Cemile Albaş

Rüstem Fırat

Aycan Güleçliler

Semih İlhan Söylemezoğlu

Gökhan Kargı

Ali Aker

Ertan Varol

Muammer Demirci

Hüseyin Öndeş

Yaşar Kızılkum

Burçin Gökçe

Ömer Lütfü Özenç

Fisun Mehlika Toca

Mustafa Akay

Aydın Egemen

Mustafa Yazıcı

Uğur Şefik Bekdemir

İSTANBUL İYİ PARTİ 3. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

Ahlat Andican

Ümit Beyaz

Hayati Arkaz

Meltem Ünal Erzen

Kemal Niziplioğlu

Hüseyin Ülger

Özdemir Polat

Elmas Grağos

Ayhan Bölükbaşı

İskender Duriç

Merrin Hasipoğlu

Celal Karapınar

Suat Sarı

Zeki Bulgan

Osman Erusta

Evrim Tok

Meryem Göktaş Tanrıverdi

Mustafa Bilgili

Mehmet Pütün

Ruhiye Ayla Demir

Murat Tolgar Erdoğmuş

Zihniye Gürkan

Ali Haydar Güven

Meliha Apaydın

Sibel Kaya

Tayfun Silivri

Mehtap Nazan Göktaş

Nazmiye İzgin

Kürşat Özer

Yusuf Yavuzcan

Murat Kudret

Ardıl Akıl

Sezer Özsoy

Hakan Aksu

Penbe Bolat

İSTANBUL SAADET PARTİSİ 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ABDULLAH SEVİM

YILMAZ BAYAT

DİCLE ŞİT

AHMET TÜRKCAN

MEHMET ALİ ÖZGÜR

PAKİZE YÜZBAŞIOĞLU

MEHMET FATİH AKDAĞOĞLU

ABDULHALİM MEŞE

CEM KAYA KARATÜN

ALEV SEZEN

ADEM BOZ

FEHİM HAVA

YUSUF YÜKSEL

ŞEREF KAÇMAZ

RESUL KILIÇ

ABDÜLKADİR ARSLAN

AHMET BARAN

AYSUN BAYRAKTAR

RECEP KARAKOÇ

FAHRETTİN COŞKUN

FESİH TAYBAR

MUSTAFA KOCABEY

TURGUT DANACI

ALİ KEMAL DERİN

GONCA NUR ASLAN

MUHAMMET DUMAN

MUAMMER KOÇ

HALİL İBRAHİM

NAFİYE SAÇI

ERDOĞAN USLU

MURAT ÇEKER

SELAHATTİN ASLAN

HAKAN AKTAŞ

İSTANBUL SAADET PARTİSİ 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

İSTANBUL-2 1 BİROL AYDIN / EĞİTİMCİ

İSTANBUL-2 2 SAMET SAMİ TEMEL / ELEKTRONİK MÜHENDİSİ

İSTANBUL-2 3 MUSTAFA KAYA / EĞİTİMCİ

İSTANBUL-2 4 BİLAL AY

İSTANBUL-2 5 FATMA NEVİN GÖKÇE

İSTANBUL-2 6 MUHAMMED EMİN TOPSAKAL / BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ

İSTANBUL-2 7 MUSTAFA YAMAN / AVUKAT

İSTANBUL-2 8 BİLAL AYDIN / İKTİSATÇI

İSTANBUL-2 9 MİKAİL KABAK / DOKTOR

İSTANBUL-2 10 TUĞRUL YALÇINKAYA / İŞLETMECİ

İSTANBUL-2 11 ZEYNEP ŞULE RIDVANOĞLU

İSTANBUL-2 12 EROL URHAN

İSTANBUL-2 13 ADEM AKBULUT

İSTANBUL-2 14 ÖZGÜR ATAK / İKTİSATÇI

İSTANBUL-2 15 İLKER ÇİFTÇİ / İŞLETMECİ

İSTANBUL-2 16 RECEP POLAT / İKTİSATÇI

İSTANBUL-2 17 NİHAT ŞADOĞLU / TÜCCAR

İSTANBUL-2 18 MUHAMMED GAZİ KILIÇ

İSTANBUL-2 19 YASEMİN BİLNUR ERENCİ

İSTANBUL-2 20 HÜSEYİN AYDOĞAN / TÜCCAR

İSTANBUL-2 21 MEHMET FATİH AKYÜZLÜ

İSTANBUL-2 22 MAHİR SEZGİN / AVUKAT

İSTANBUL-2 23 TÜLAY VIZVIZ

İSTANBUL-2 24 MUSTAFA UĞUR DOĞAN

İSTANBUL-2 25 NURSENA ULUSOY

İSTANBUL-2 26 SELİM BAŞPINAR / MÜHENDİS

İSTANBUL-2 27 HABİBE ERDOĞAN

İSTANBUL-2 28

İSTANBUL SAADET PARTİSİ 3. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

İSTANBUL-3 1 ALTAN TAN / MÜHENDİS

İSTANBUL-3 2 HASAN BİTMEZ / EĞİTİMCİ

İSTANBUL-3 3 NAGEHAN GÜL ASİLTÜRK / YÖNETİCİ

İSTANBUL-3 4 İBRAHİM YILDIZ / AVUKAT

İSTANBUL-3 5 MESUT ÖZLEM / MÜHENDİS

İSTANBUL-3 6 EBRAR BEZCİ / İŞLETMECİ

İSTANBUL-3 7 YAŞAR AVCI

İSTANBUL-3 8 OSMAN BAŞ / ESNAF

İSTANBUL-3 9 YUNUS AKSOY / MAKİNE MÜHENDİSİ

İSTANBUL-3 10 MESUDE DÖNMEZ / EV HANIMI

İSTANBUL-3 11 NEŞET ÇEVİK TÜCCAR

İSTANBUL-3 12 ADNAN HACIABDULLAHOĞLU / KİMYAGER

İSTANBUL-3 13 TUNCER KOĞA

İSTANBUL-3 14 ENDER ESİNER

İSTANBUL-3 15 KADİR TOKALI

İSTANBUL-3 16 CANER BİTİŞ

İSTANBUL-3 17 EMİNE ÖZTÜRK / ULUSLARARASI ILIŞKİLER

İSTANBUL-3 18 HASAN KARA

İSTANBUL-3 19 ADNAN ŞAHİN / EMEKLİ SUBAY

İSTANBUL-3 20 AHMET ÖZSEVEN

İSTANBUL-3 21 İLKNUR GÖKDEMİR / TARİHÇİ

İSTANBUL-3 22 SUAT KOÇYİĞİT / AVUKAT

İSTANBUL-3 23 FUNDA YALÇIN BOZKURT

İSTANBUL-3 24 MUHAMMED TAHA KILIÇOĞLU / EĞİTİMCİ

İSTANBUL-3 25 FERİT DURBİN / AVUKAT

İSTANBUL-3 26 ÖMER KOÇAK / TEKNİKER

İSTANBUL-3 27 BİLAL TATAR TÜCCAR

İSTANBUL-3 28 MEVLÜT İRFAN BAHADIR / AVUKAT

İSTANBUL-3 29 FEYZA GÜRBÜZ / ULUSLARARASI ILIŞKİLER

İSTANBUL-3 30 MUHAMMED MUSAB DEMİRER / AVUKAT

İSTANBUL-3 31 KENAN KARAGÜZEL / ESNAF

İSTANBUL-3 32 MUSTAFA ÇALKAN

İSTANBUL İL İLÇE GENELİ CUMHURBAŞKANLIĞI VE MİLLETVEKİLLİĞİ SEÇİM SONUÇLARI

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler