İstanbul Silivri’de Son Dakika Deprem! 26 Eylül 2019 Perşembe İstanbul Depremi

Son dakika! İstanbul Depremi merkez üssü Silivri açıkları... Kandilli Rasathanesi önce depremin büyüklüğünü 5.7 olarak sonra ise 6 olarak açıkladı.

56485
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son Dakika! İstanbul’da deprem meydana geldi. İstanbul Silivri de bir deprem daha meydana geldi. Kandilli Rasathanesi’nden alınan bilgiye göre depremin büyüklüğünü 5.7 olarak açıkladı.

İstanbul Depremi Kocaeli, Bilecik ve Düzce’de de hissedildi. Kocaeli’nde tedbir amaçlı eğitime yarım gün ara verildi.

İstanbul Silivri de 26 Eylül saat 14:00’de şiddetli bir deprem meydana geldi. Depremin merkez üssü Silivri açıkları olarak belirtildi. İstanbul Depremi çevre illerde de hissedildi. Her yerde olduğu gibi 1999 depreminde büyük kayıpların yaşandığı Düzce’de de vatandaşlar büyük panik yaşadı. Yaşanan depremin ardından vatandaşlar kendilerini sokağa attılar.

Okullar, hastaneler ve AVM’ler hızla tahliye edilirken, telefon bağlantıları kesildi vatandaşlar birbirlerine telefonla bağlanmakta sorun yaşadı. Kentte büyük paniğe neden olan depremin artçıları devam ediyor.

Son İstanbul Silivri depremi için Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü 5.7 olarak depremin şiddetini açıkladı. Son dakika İstanbul Silivri depremi büyük korku yarattı. Depremin merkez üssü Silivri açıkları olduğu açıklandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!