1. HABERLER

  2. SYDV İŞ İLANLARI

  3. İstanbul Sultanbeyli SYDV 2 Memur Alımı Yapacak Aralık 2018
İstanbul Sultanbeyli SYDV 2 Memur Alımı Yapacak Aralık 2018

İstanbul Sultanbeyli SYDV 2 Memur Alımı Yapacak Aralık 2018

Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü tarafından İstanbul Sultanbeyli SYDV için kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı. Peki, memur alımına kimler başvurabilir? Başvurular ne zaman sona erecek?

A+A-

İstanbul Sultanbeyli SYDV büro görevlisi kadrosuna yerleştirilmek üzere 2 Memur alımı gerçekleştiriyor. Son başvuru 17 Aralık 2018 olan Memur alımına ait tüm detayları haberimizde paylaşıyoruz.

Kimler Başvuru yapabilecek? İstanbul Sultanbeyli SYDV memur alımına başvurmak isteyen adaylarda; Sosyoloji, Sosyal Hizmetler ve Halkla İlişkiler 4 Yılık Lisans Eğitimini tamamlamış olanlar başvuru yapabilecek. Lisans mezunu adayların 2017 veya 2018 yıllarında gerçekleştirilen Kamu Personeli Seçme Sınavında, KPSS P3 puan türünde en az 60 puana sahip olması, adayın vakfın bulunduğu il içinde ikamet ediyor olması, en az B sınıfı ehliyete sahip olması şartları aranıyor. Ayrıca adayların iyi derecede bilgisayar kullanabiliyor olması ve herhangi bir sağlık problemi olmadığına dair heyet raporuna sahip olması gerekiyor.

Başvuruda istenilen belgeler neler? Memur alımına başvuracak adaylardan Nüfus cüzdanı sureti, KPSS sınav sonuç belgesi,2 adet vesikalık fotoğraf, Diploma, Sabıka kaydı, Erkek adaylar için askerlik belgesi, Sağlıklı olduğuna dair heyet raporu, Ehliyet ve İkametgâh belgesi isteniyor. Başvurular şahsen yapılacak olup, posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecek. İşe alınacak personel sayısının 5 katı kadar aday geçerli KPSS P3 puanına göre en yüksek puandan başlayarak sıralanacak ve mülakata çağırılacak. Başvuru tarihinin sona ermesini müteakiben mülakata katılmaya hak kazananlar için mülakat tarihi ve saati Sultanbeyli Kaymakamlığı internet sitesi adresinden ilan edilecek.

Son başvuru tarihi 17 Aralık 2018 olarak belirtilen ilana adaylar Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü internet sitesinden başvuru yapabilecek.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler