1. HABERLER

  2. SYDV İŞ İLANLARI

  3. İstanbul Sultanbeyli SYDV Büro Personeli Alımı Yapacak! KPSS 60 Puan
İstanbul Sultanbeyli SYDV Büro Personeli Alımı Yapacak! KPSS 60 Puan

İstanbul Sultanbeyli SYDV Büro Personeli Alımı Yapacak! KPSS 60 Puan

İstanbul Sultanbeyli SYDV lisans mezunu kamu personeli alımı yapacak. Lisans mezunu memur alımına başvurular 21 - 28 Kasım tarihleri arasında yapılacak. İstanbul Sultanbeyli SYDV memur alımı başvuru detayları haberimizde yer alıyor.

A+A-

İstanbul Sultanbeyli SYDV kamu personeli alım ilanı yayımladı. Sultanbeyli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (Sultanbeyli SYDV) büro görevlisi alımı yapacak. Sultanbeyli SYDV memur alımı başvuru şartlarını My Memur olarak sizler için inceledik. SYDV başvuru sayfasına haberimizin sonunda bulunan linkten erişim sağlayabilirsiniz.

SULTANBEYLİ SYDV KAMU PERSONELİ ALIMI

İstanbul Sultanbeyli SYDV kamu personeli alımına başvuru yapacak adayların, 4 Yıllık eğitim veren üniversitelerin Sosyal Hizmetler ve Halkla İlişkiler bölümlerinin birinden mezun olmaları gerektiği ilan metninde yer alıyor. Adayların Bilgisayar Ofis programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmaları, en az B sınıfı ve üzeri sürücü belgesine sahip olmaları ve, aktif olarak araç kullanabilmeleri gerekiyor.

İstanbul İli sınırları içerisinde ikamet etmek.  Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akli ve bedensel engelli bulunmaması şartı SYDV kamu personeli alımı ilanında yer alıyor. Memur adaylarının Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak şartları aranıyor.

SYDV memur alımına başvurular şahsen yapılacak olup, posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. 8- İşe alınacak personel sayısının 5 katı kadar aday geçerli KPSS P3 puanına göre en yüksek puandan başlayarak sıralanır ve mülakata çağırılır. Başvuru tarihinin sona ermesini müteakiben mülakata katılmaya hak kazananlar için mülakat tarihi ve saati Sultanbeyli Kaymakamlığı internet sitesi www.sultanbeyli.gov.tr adresinden ilan edilecektir. Mülakata katılmaya hak kazanacakların bu siteden takip etmeleri gerekmekte olup, kişilerin adresine ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

İŞE ALIM SÜRECİ Adaylar tarafından online olarak yapılan başvuru Ön başvuru niteliğinde olup özel şartlarda belirtilen mezun olduğu bölüme ait diploma (veya mezuniyet belgesi) ve sürücü belgesinin asılları ile birlikte bilgisayar sertifikası ve Erkek adaylar için Askerlik görevini yaptığı veya muaf olduğu ya da askerlikle ilişkisi bulunmadığını gösterir belge ile evrak teslim süresi içerisinde Vakfa müracaat edilmesi gerekmektedir. Bu belgelerin fotokopileri Vakıfça teslim alınacaktır. Bu belgelerin Vakfa teslim edilmesi sonrasında başvuru sonuçlanmış olacaktır. Bu evrakları teslim etmeyen adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır Postayla evrak teslimi kabul edilmeyecektir. Mülakat tarihi ayrıca www.sultanbeyli.gov.tr adresinden ilan edilecektir.

İstanbul Sultanbeyli SYDV memur alımı başvuruları 21 – 28 Kasım tarihleri arasında alınacak. Evrakların teslim edileceği son gün ise 29 Kasım 2019 olarak belirtildi.

İstanbul Sultanbeyli SYDV memur alımı ilanına başvuru için üyelik oluşturmanız gerekmektedir. SYDV memur alımı başvuru sayfası için TIKLAYNIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler