1. HABERLER

  2. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  3. İstanbul Teknik Üniversitesi 153 Akademik Personel Alımı Yapıyor Ocak 2019
İstanbul Teknik Üniversitesi 153 Akademik Personel Alımı Yapıyor Ocak 2019

İstanbul Teknik Üniversitesi 153 Akademik Personel Alımı Yapıyor Ocak 2019

DPB tarafından yayımlanan ilana göre İstanbul Teknik Üniversitesi 153 akademik personel alımı yapıyor. Akademik personel alımına dair tüm detayları ise My Memur okurlarımızla paylaşıyoruz.

A+A-

İstanbul Teknik Üniversitesi akademik personel alımında kadrolar Öğretim Görevlisi ve Araştırma görevlisi kadrosuna olacak. Öğretim Görevlisi Ders verme e uygulamalı birime alınacak. Yapılacak olan akademik personel alımı Rektörlük, İnşaat Fakültesi ,Mimarlık Fakültesi, Bilişim Enstitüsü, Enerji Enstitüsü gibi bölümlere yerleştirilecek.

Başvuruda istenilen belgeler neler? Başvurmak isteyen akademik adaylar Üniversitenin web sitesinden temin edeceği başvuru formu ile beraber bu formlarla beraber ALES Belgesi, YDS Belgesi, Lisans Belgesi, Erkek adaylar içi askerlik belgesi ile başvuru yapabilecekler.

Başvurular ne zaman ve nereye yapılacak? Başvurmak isten öğretim Elemanı adayları Üniversitenin ilgili birimine şahsen veya posta yolu ile başvuru yapabilecekler. Son başvuru tarihinin 14 Ocak 2019 olduğu akademik personel alımda adayların başvuruların son güne bırakmaması gerekiyor. Akademik Personel alım sonuçları ise 5 Şubat 2019 tarihinde İstanbul Teknik Üniversitesi web sitesinden ilan edilecek.

İstanbul Teknik Üniversitesi akademik personel ilanı alım metni için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler