1. HABERLER

  2. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  3. İstanbul Üniversitesi 132 Akademik Personel Alım İlanı
İstanbul Üniversitesi 132 Akademik Personel Alım İlanı

İstanbul Üniversitesi 132 Akademik Personel Alım İlanı

İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre İstanbul Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana başvuru şartları neler? İşte merak edilen detaylar.

A+A-

Akademisyen adaylarını sevindiren haber geldi. İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre İstanbul Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman sona erecek?

İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde profesör, doçent ve yardımcı doçent kadrolarında 132 personel alımı yapılacaktır. İstanbul Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan İstanbul Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen profesör adayların; özgeçmişlerini, Yayın Listelerini, Doçentlik Belgelerini, Bilimsel Yayınlarının kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora ve yüksek lisans çalışmalarını, ilgili yönetmeliğe uygun hazırlanmış 6 takım dosya ve CD kaydı ile birlikte başvuru dosyasına dilekçelerini ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

İstanbul Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen doçent adaylarının; özgeçmiş, Doçentlik Belgesi, Yayın Listesi ile Bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 adet dosya ve CD kaydı ile başvuru dosyasına dilekçelerini ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

İstanbul Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen yardımcı doçent adaylarının ise Sınava girecekleri yabancı dili belirten dilekçelerini, özgeçmişlerini, Adli Sicil Kaydı, Doktora Belgesini, Yayın Listelerini, Bilimsel Çalışma ve yayınları kapsayan 4 takım dosya ve CD kaydı ile başvuru dosyasına dilekçelerini ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir. İstanbul Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.