1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. İstanbul Üniversitesi 133 Sözleşmeli Memur Personel Alımı
İstanbul Üniversitesi 133 Sözleşmeli Memur Personel Alımı

İstanbul Üniversitesi 133 Sözleşmeli Memur Personel Alımı

İstanbul Üniversitesi tarafından 133 memur alımı yapılacağı ilan edildi. İstanbul Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezlerinde çalışmak üzere 133 sözleşmeli sağlık personeli alınacak. İstanbul Üniversitesi 133 memur alımı başvuruları başladı.

A+A-

İstanbul Üniversitesi tarafından 133 memur alımı yapılacağı ilan edildi. İstanbul Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezlerinde çalışmak üzere 133 sözleşmeli sağlık personeli alımı gerçekleştirilecek. 657 sayılı DMK’nın 4. madde (B) fıkrası uyarınca yapılacak personel alımı için başvurular 28 Kasım 2017 tarihi itibarıyla başladı.

Memur adayları başvurularını 12 Aralık 2017 tarihine kadar İstanbul Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına istenen belgelerle birlikte şahsen yapabilecekler. İstanbul Üniversitesinin sözleşmeli personel alımına lise ve lisans mezunları başvuru yapabilecekler. Başvurularda lisans mezunları için 2016 KPSS P3, lise mezunları için de 2016 KPSS P94 puan türünden en az 55 puan almış olmak şartı bulunuyor.

Genel başvuru şartları arasında 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olmak, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak bulunuyor. 4-B Sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler; fesih tarihinden itibaren 1 yıl süre geçmeyenler başvuru yapamayacaklar. İstanbul Üniversitesi 133 sözleşmeli personel alımı ilanına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.