1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR İŞ İLANLARI

  4. İstanbul Üniversitesi 28 Kamu Personeli Alımı Yapacak! Temizlik Personeli ve Hasta Yaşlı Bakıcısı
İstanbul Üniversitesi 28 Kamu Personeli Alımı Yapacak! Temizlik Personeli ve Hasta Yaşlı Bakıcısı

İstanbul Üniversitesi 28 Kamu Personeli Alımı Yapacak! Temizlik Personeli ve Hasta Yaşlı Bakıcısı

İstanbul Üniversitesi 28 kamu personeli alımı kapsamında, temizlik Personeli, hasta ve yaşlı bakıcısı alımı gerçekleştirecek.

A+A-

İstanbul Üniversitesi tarafından 19 Şubat 2020 tarihinde yayınlanan kamu personeli alımı ilanına göre 2 branşta toplam 28 daimi işçi yani sürekli işçi alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

İstanbul Üniversitesi tarafından yayınlanan ilana göre, temizlik personeli ve hasta yaşlı bakıcısı kadrolarına toplam 28 personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. İstanbul Üniversitesi personel alımına başvuru yapacak olan adayların lise mezunu olması ve 30 yaşını aşmamış olması gerekiyor.

BAŞVURU YERİ VE BAŞVURU ŞEKLİ

İstanbul Üniversitesi kamu personeli alımı ilanına göre başvurular 19 Şubat 2020 tarihi yani bugün itibariyle başladı. Adaylar başvurularını 23 Şubat 2020 tarihine kadar gerçekleştirebilecekler. Başvurular İŞKUR İş İlanları kapsamında gerçekleştirilecek. Adaylar başvurularını ya İŞKUR internet sitesi üzerinden çevrimiçi olarak, ya da İŞKUR Şubesi aracılığı ile gerçekleştirebilecekler. İstanbul Üniversitesi yapılacak kura için uygun adayları 25 Şubat 2020 tarihinde ilan edecek. Bu adaylar 27 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda kura işlemine tabii tutulacaklar.

İŞÇİ OLARAK BAŞVURACAK ADAYLARDAN İSTENEN BELGELER

1. Nüfus Cüzdanı Aslı ve Fotokopisi

2. 2 Adet Vesikalık fotoğraf.

3. Adli Sicil Belgesi

4. SGK’dan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığını almadığını gösterir belge.

5. Askerlik durum belgesi(e devlet çıktısı kabül edilir)

6. Diploma/Mezuniyet Belgesi aslı ve fotokopisi( lise, önlisans veya lisans).

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 2020 YILI İŞÇİ ALIM İLANI TIKLAYINIZ

My Memur Haber
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler