1. HABERLER

  2. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  3. İstanbul Üniversitesi 36 Akademik Personel Alıyor Kasım 2018
İstanbul Üniversitesi 36 Akademik Personel Alıyor Kasım 2018

İstanbul Üniversitesi 36 Akademik Personel Alıyor Kasım 2018

Devlet personel Başkanlığı (DPB) tarafından İstanbul Üniversitesi rektörlüğü bünyesine akademik personel alımı yapılacağına dair ilan yayımlandı. Detaylar haberimizde yer alıyor.

A+A-

Devlet personel Başkanlığı (DPB) tarafından İstanbul Üniversitesi rektörlüğü bünyesine personel alımı yapılacağına dair ilan yayımlandı. Yayımlanan alım ilanına kimler başvurabilecek? Kaç akademik personel alımı yapılacağı ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor.

Akademik personelleri sevindirecek haber İstanbul Üniversitesinden geldi. Toplamda 36 akademik personel alınacağı ilanda farklı fakültelere alım yapılacak. Başvuru yapacak adayların 657 Sayılı Kanunun 48. maddesinin tüm şartlarını taşıması gerekiyor. Tek bir unvana başvuru yapabilecek olan akademik personel adayları Araştırma Görevlisi, Dr. Öğretim Üyesi unvanlarından birine tercih yapabilecek. Alımı yapılacak olan kadrolara yerleştirme daimi statüde yapılacak. İstanbul Üniversitesi Akademik personel alımında akademik adaylar Hukuk, Fen, Mimarlık, İlahiyat, İletişim, Siyasal Bilgiler Fakültesi, Eczacılık Fakültesi gibi bölümlere yerleştirme yapılacak. Akademik adaylar ilgili Dekanlık veya Müdürlüğü şahsen ya da posta yolu başvuru yapacaklar.

İstanbul Üniversitesi Akademik personel alımı için adaylar 28 Kasım 2018-12 Aralık 2018 tarihleri arasında başvuru yapabilecekler. Sınav yolu ile alınacak akademik adaylara sınav tarihi 24 Aralık 2018 tarihi olarak belirtiliyor. İlan metni için DPB sitesine bakabilirsiniz.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler