İstanbul Üniversitesi 51 Akademik Personel Alımı Yapacak

İstanbul Üniversitesi'nden personel alımı müjdesi geldi. İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan ilana göre 51 akademik personel alımı yapılacak. İşte yapılacak personel alımına ilişkin detaylar...

32285
Daha Fazla Göster

Akademisyen adaylarını sevindiren haber bu kez İstanbul Üniversitesi’nden geldi. İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre İstanbul Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana başvuru şartları neler? İstanbul akademik personel alımına başvurular ne zaman sona eriyor?

İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde profösör, doçent ve yardımcı doçent kadrolarında 51 personel alımı yapılacaktır. İstanbul Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde  Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına sahşen yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan İstanbul Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen profösör adaylarınının; özgeçmişlerini, yayın listelerini, doçentlik belgelerini, bilimsel yayınlarının kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora ve yüksek lisans çalışmalarını, üniversite yönetimine katkılarını kapsayan belge ve bilgileri içeren 6 adet PDF formatında hazırlanmış olan CD veya taşınabilir bellek ile birlikte başvuru yapmaları gerekmektedir.

İstanbul Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen doçent adaylarının; özgeçmiş, doçentlik belgesi, yayın listesi ile bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 adet PDF formatında hazırlanmış olan CD veya taşınabilir bellek ile birlikte başvuru yapmaları gerekmektedir.

İstanbul Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen yardımcı doçent adaylarının ise sınava girecekleri yabancı dili belirten dilekçelerini, özgeçmişlerini, İstanbul Üniversitesi Personel Daire Başkanlığının internet sitesinde yer alan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu (3 Adet), adli sicil kaydı, doktora belgesini, yayın listelerini, bilimsel çalışma ve yayınları kapsayan 4 adet PDF formatında hazırlanmış olan CD veya taşınabilir bellek ile birlikte  şahşen başvuru yapmaları gerekmektedir. İstanbul Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
İstanbul Üniversitesi 51 Akademik Personel Alımı Yapacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!