1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. İstanbul Üniversitesi 6.756,12 TL Brüt Ücret İle 1 Bilişim Personeli Alacak
İstanbul Üniversitesi 6.756,12 TL Brüt Ücret İle 1 Bilişim Personeli Alacak

İstanbul Üniversitesi 6.756,12 TL Brüt Ücret İle 1 Bilişim Personeli Alacak

İstanbul Üniversitesi tarafından yayınlanan kamu personeli alımı ilanına göre, 6.756,12 TL Brüt Ücret ile 1 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacak.

A+A-

İstanbul Üniversitesi tarafından yayımlanan sözleşmeli bilişim personeli alımı giriş sınavı ilan metnine göre; 1 personel alımı gerçekleştirecek. İstanbul Teknik Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına yapılacak olan bilişim personeli alımı başvurularının detaylarına aşağıda bulunan ilan metninden erişim sağlayabilirsiniz.

MEZUNİYET BİLGİSİ

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

BAŞVURU ZAMANI

Başvurular 18 Temmuz 2019 tarihinde başlayacak. İstanbul Teknik Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına yapılacak olan başvurular 1 Ağustos 2019 tarihine kadar devam edecek. Adaylar başvurularını elden teslim edebilecekleri gibi, posta yolu ile de son başvuru tarihine kadar gönderebilecekler.

İSTENİLEN BELGELER

a) Başvuru formu ( Fotoğraflı)

b) Özgeçmiş

c) Nüfus Cüzdanı veya TC Kimlik Kartı örneği

d) Lisans diploması veya okul çıkış belgesinin aslı veya noter onaylı sureti (Belge aslının ibraz edilmesi halinde fotokopisi Kurumumuzca onaylanacaktır),

e) Erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge,

f) KPSS sınav sonuç belgesi (KPSS sınav sonuç belgesi ibraz etmeyenlerin KPSSP3 puanı 70 (yetmiş) kabul edilecektir.),

g) Yabancı dil bilgisi seviyesini gösteren belge, (YDS veya Yükseköğretim Kurulu tarafından buna denk kabul edilen sınav sonuç belgesi)

h) Her bir pozisyon için özel şartlarda istenilen sertifikalar ve nitelikleri gösteren belgeler,

i) Çalışma sürelerini gösteren belgeler. (Genel Şartlar başlığındaki (d) maddesinde belirtilen mesleki tecrübenin bilişim personeli olarak geçtiğinin belgelendirilmesi gerekmektedir. Sürelerin hesabında lisans mezuniyeti sonrasındaki hizmetler dikkate alınacaktır.)

Özel sektörde çalışanlar için SGK hizmet dökümü,

Kamu kurumlarında çalışanlar için çalıştıkları kurumdan alınacak hizmet belgesi,

j) Güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğine ilişkin belge

ÜCRET

Aylık brüt sözleşme ücret tavanı, Temmuz-Aralık 2019 tarihleri arası belirlenen brüt ücret 6.756,12 TL’nin aşağıda belirtilen cetvelde gruplar dâhilinde belirlenen katları ile çarpımı sonucu bulunacak tutar olacaktır. Ancak Kurum, tavan ücretinin altında sözleşme düzenlemeye ve ödeme yapmaya yetkilidir.

İLAN METNİ VE DETAYLAR

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler