1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. İstanbul Üniversitesi 94 Memur Alımı Yapacak
İstanbul Üniversitesi 94 Memur Alımı Yapacak

İstanbul Üniversitesi 94 Memur Alımı Yapacak

2019 yılı memur alımı kapsamında İstanbul Üniversitesi sözleşmeli 94 personel alımı ilanı yayımlandı. En az lise mezunu ve KPSS puan şartsız personel alımları şartları ve başvuruları My Memur haberde.

A+A-

İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü 4/B sözleşmeli personel alım ilanı 20 Eylül 2019 itibarıyla yayımlandı. Üniversite Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezlerinde giderleri Özel Bütçeden ve Döner Sermaye gelirinden karşılanmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası uyarınca Sözleşmeli Personel olarak istihdam edilmek 2018 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle sözleşmeli 94 personel alınacaktır. Sözleşmeli memur alımı başvuruları 20 Eylül ile 4 Ekim 2019 tarihleri arasında yapılabilecek.

PERSONEL ALIMI KONTENJAN DAĞILIMI

60 Hemşire Alımı: Hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak, 2018 KPSS p3 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmak gerekiyor.

20 Hemşire Alımı: Hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak, 2018 KPSS p3 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmak gerekiyor.

14 Hemşire Alımı: Sağlık Meslek liselerinin hemşirelik bölümünden mezun olmak, 2018 KPSS P94 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmak gerekiyor.

PERSONEL ALIMI GENEL ŞARTLARI

Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olmak.

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dâhil) şartını kabul etmek.

Başvuracak adayların 2018 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmalıdırlar. Lisans mezunları için 2018 KPSS-P3 puan türü, Lise mezunları için 2018 KPSS-P94 puan türü esas alınacaktır.

5917 sayılı Kanunun 47. Maddesi’nin 5. Fıkrası (A)2 bendi gereğince, 4-B Sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler; fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar.

İlan metni için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
1 Yorum
İlgili Haberler