1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  4. İstanbul Üniversitesi Akademik Personel Alıyor Haziran 2019
İstanbul Üniversitesi Akademik Personel Alıyor Haziran 2019

İstanbul Üniversitesi Akademik Personel Alıyor Haziran 2019

DPB tarafından yayımlanan ilana göre İstanbul Üniversitesi 25 Akademik Personel Alıyor. Peki, akademik alıma kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman?

A+A-

Devlet Personel Başkanlığı tarafından 24 Haziran 2019 tarihinde yayımlanan ilana göre İstanbul Üniversitesi 25 Akademik Personel Alıyor. Peki, alıma kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman? Alımın tüm detayları haberimizde yer alıyor.

DPB tarafından yayımlanan ilana göre İstanbul Üniversitesi 25 Akademik Personel alımı yapacak. İlana başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesindeki genel şartlarına uygun olması gerekiyor.

İstanbul Üniversitesi Dr. Öğretim Üyesi unvanıyla Profesör unvanıyla 4, Doçent unvanıyla 9, Dr. Öğretim Görevlisi unvanıyla 12 olmak üzere toplam 25 kadro için akademik personel alıyor. Profesör ve Doçent unvanına sahip öğretim üyeleri sahip olduğu unvanlardan daha alt unvanlı kadrolara başvuru yapamayacak.

Akademik Personel alımında Profesör kadrosu için adaylar Başlıca Araştırma Eserinin adını da belirttikleri başvuru dilekçelerini, Başvuru Formu, 2 Adet Güvenlik Soruşturması, Özgeçmiş ve Yayın Listesi, Doçentlik Belgesi, Yabancı Dil Belgesi, Diplomalar, 1 adet Biyometrik Fotoğraf ile başvuru yapacaklar.

İstanbul Üniversitesi Akademik Personel alımında Doçent kadrosu için başvuracak adaylar ; Özgeçmişlerini, Doçentlik Belgelerini,Yayın Listelerini ile Bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 adet PDF formatında hazırlanmış olan CD veya Taşınabilir Bellek ile birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuracaklar.

Doktor Öğretim Üyesi Kadrosuna Müracaat Edecek Adaylar: Özgeçmişlerini, Kadroya Başvuru Dilekçelerini, Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının internet sitesinde yer alan 2 Adet Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu, Adli Sicil Kaydı, Doktora Belgesini, Yayın Listelerini, Bilimsel Çalışma ve yayınları kapsayan 4 adet PDF ile ilgili birimlere şahsen başvuru yapacaklar.

İstanbul Üniversitesi Akademik Personel alımına son başvuru tarihi ise 5 Temmuz  2019 olarak belirtiliyor.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler