1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR İŞ İLANLARI

  4. İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa Sürekli 43 Kamu İşçisi Alacak! KPSS Şartsız - En Az Lise Mezunu
İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa Sürekli 43 Kamu İşçisi Alacak! KPSS Şartsız - En Az Lise Mezunu

İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa Sürekli 43 Kamu İşçisi Alacak! KPSS Şartsız - En Az Lise Mezunu

İstanbul Üniversitesine kamu çalışanı personel işçi alımı başvuruları başladı. 43 kamu işçisi alımı için KPSS şartı aranmıyor. En az lise ve dengi mezun olmak gerekiyor. Sürekli işçi alımı başvuru şartları ve tüm detaylar My Memur haberde.

A+A-

İstanbul Üniversitesi KPSS şartsız 43 kamu personeli işçi alımı başvuru ilanı yayımladı. En az lise mezunu temizlik personeli işçi alımı ile hasta ve yaşlı bakım elamanı alımı başvurularına dair şartları ve tüm detayları araştıran adaylar için gerekli bilgileri bu haberimizde hazırladık.

TEMİZLİK PERSONELİ İÇİN ARANAN ŞARTLAR

1. ortaöğretim (lise ve dengi okul) mezunu olmak

2. 35 yaşını aşmamış olmak

3. üniversite sağlık uygulama ve araştırma merkezleri yoğun bakım ünitelerinde iç çevre temizliğinde resmi tatil, hafta sonu tatili ile diğer günlerde 24 saat esasına göre vardiyalı olarak çalışmayı kabul etmek şartıyla başvuru yapılabilir.

HASTA VE YAŞLI BAKIM ELEMANI İÇİN ARANAN ŞARTLAR

1. ortaöğretim (lise ve dengi okul) mezunu olmak

2. 35 yaşını aşmamış olmak

3. üniversite sağlık uygulama ve araştırma merkezleri yoğun bakım ünitelerinde resmi tatil, hafta sonu tatili ile diğer günlerde 24 saat esasına göre vardiyalı olarak hasta bakım hizmetlerinde çalışmayı kabul etmek şartıyla başvuru yapılabilir.

İŞÇİ OLARAK BAŞVURACAK ADAYLARDAN İSTENEN BELGELER

1. Nüfus Cüzdanı Aslı ve Fotokopisi,

2. 2 Adet Vesikalık fotoğraf,

3. Adli Sicil Belgesi,

4. SGK’dan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığını almadığını gösterir belge,

5. Askerlik durum belgesi(e devlet çıktısı kabül edilir),

6. Diploma/Mezuniyet Belgesi aslı ve fotokopisi( lise, önlisans veya lisans) isteniyor.

İŞÇİ ALIMI KURA BİLGİLERİ

- Noter kurasına katılacak olanların isim listesi 13/04/2020 günü (http://istanbulc.edu.tr ile http://personel.istanbulc.edu.tr) internet adresinde DUYURULAR kısmında yayınlanacaktır.

-  Noter huzurunda kura çekimi 16/04/2020 Perşembe günü saat 10:30 da İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Avcılar Yerleşkesi kapalı spor salonunda (Üniversite Mah. Bağlariçi Cad No:7 Avcılar-İstanbul) yapılacaktır.

Kamu işçisi alımı başvuru ilanı için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler