1. HABERLER

  2. SÖZLEŞMELİ PERSONEL

  3. İstanbul Üniversitesi Lise Mezunu KPSS 55 Puan İle Sağlık Personeli Alımı Yapıyor
İstanbul Üniversitesi Lise Mezunu KPSS 55 Puan İle Sağlık Personeli Alımı Yapıyor

İstanbul Üniversitesi Lise Mezunu KPSS 55 Puan İle Sağlık Personeli Alımı Yapıyor

İstanbul Üniversitesi kendi bünyesinde çalışacak daimi sözleşmeli kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Sağlık personeli alımının tüm detayları haberimizde yer alıyor.

A+A-

İstanbul Üniversitesi diğer sağlık personeli kadrosuna yerleştirilmek üzere kamu personeli  alımı yapılacak.

Kamu Personeli alımına kimler başvuru yapabilecek?

İstanbul Üniversitesi personel alımına en az sağlık meslek lisesi mezunu 3 kişi alım yapılacak. Bu alım için adayların 2018 KPSS-P3, P93 ve P94 puan türlerinden den en az 55 puan sahip olanlar ve Sağlık Bakanlığından onaylı Perfüzyon yetki belgesine sahip olanlar başvuru yapabilecek.

Aynı zamanda kamu personeli alımına başvuru yapacak adayların haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma kabul etmesi ve vardiyalı çalışmasına engel durumu bulunmaması gerekiyor.

Başvurular ne zaman ve nereye yapılacak?

Başvurmak isteyen memur adayları İstanbul Üniversitesi resmi web adresinde yer alan başvuru formu, Nüfus Cüzdanı Aslı ve Fotokopisi, Diploma veya Mezuniyet Belgesinin Aslı ve Fotokopisi, 2018 KPSS Sınav Sonuç Belgesi ve dilekçesi ile beraber başvuru yapacaklar.

Kamu personeli adayların başvurularını 19 Temmuz 2019 tarihine kadar Personel Daire Başkanlığına Şahsen müracaat edecekler. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında genel hükümlere göre işlem yapılacak. Sadece bir pozisyon için başvuru yapılacaktır. Birden fazla başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacak. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecek.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler