1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. İstanbul Üniversitesi Lise Mezunu Sözleşmeli 40 Personel Alımı Yapacak
İstanbul Üniversitesi Lise Mezunu Sözleşmeli 40 Personel Alımı Yapacak

İstanbul Üniversitesi Lise Mezunu Sözleşmeli 40 Personel Alımı Yapacak

​​​​​​​İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü tarafından 10 Haziran 2019 itibarıyla 40 sözleşmeli hemşire alımı ilanı yayımlandı. Üniversiteye 40 personel alımı başvuru şartları ve detaylarına My memur haberden ulaşabilirsiniz.

A+A-

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü sözleşmeli 40 hemşire alımı ilanı 10 Haziran 2019 tarihli resmi gazetede yayımlandı. Lise mezunu 40 kamu personeli alımı başvuru şartları ve detaylarını araştıran KPSS adayları için gerekli detayları My Memur olarak hazırladık. KPSS’den 50 puan alanlar başvuru yapabilecek. İşte memur alımı başvurularına dair detaylar ve başvuru koşulları:

40 hemşire alımı; Sağlık Meslek liselerinin hemşirelik bölümünden mezun olmak, 2018 KPSS P94 puan türünden 50 ve üzeri puan almış olmak şartları aranmaktadır.

LİSE MEZUNU PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü 40 hemşire alımı ilanına başvuracak adaylarda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olmak gerekmektedir. Ayrıca şu şartlar da aranıyor:

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak gerekiyor.

Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dâhil) şartını kabul etmek, vardiyalı çalışmasına engel durumu bulunmamak gerekiyor.

Başvuracak adayların 2018 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmalıdır. 2018 KPSS-P94 puan türü esas alınacaktır.

5917 sayılı Kanunun 47. Maddesi’nin 5.  Fıkrası (A)2 bendi gereğince, 4-B Sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler; fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar.

MEMUR ALIMI BAŞVURUSUNDA İSTENEN BELGELER

Fotoğraflı Başvuru Formu (Üniversite Web sayfasında yayımlanan başvuru formu doldurulacaktır.), Nüfus Cüzdanı Aslı ve Fotokopisi, Diploma veya Mezuniyet Belgesinin Aslı ve Fotokopisi (e-devlet Çıktısı Kabul Edilecektir.) ve 2018 KPSS Sınav Sonuç Belgesi istenmektedir.

Üniversite personel alımı ilan metni için tıklayınız:

pdf.jpg

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler