1. HABERLER

  2. BİLGİ DEPOSU

  3. MEVZUAT

  4. İstanbul Üniversitesi Öğrenci Sağlık İşleri Ve Hastalık Raporları Yönetmeliğinin Yürürlükten Kaldırıldı
İstanbul Üniversitesi Öğrenci Sağlık İşleri Ve Hastalık Raporları Yönetmeliğinin Yürürlükten Kaldırıldı

İstanbul Üniversitesi Öğrenci Sağlık İşleri Ve Hastalık Raporları Yönetmeliğinin Yürürlükten Kaldırıldı

İstanbul Üniversitesi Öğrenci Sağlık İşleri Ve Hastalık Raporları Yönetmeliğinin Yürürlükten Kaldırılmasına Dair Yönetmelik

A+A-

İstanbul Üniversitesi Öğrenci Sağlık İşleri Ve Hastalık Raporları Yönetmeliğinin Yürürlükten Kaldırılmasına Dair Yönetmelik Resmi gazete 18 Temmuz 2014 Cuma günü Resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi.

18 Temmuz 2014 Cuma günü Resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren İstanbul Üniversitesi Öğrenci Sağlık İşleri Ve Hastalık Raporları Yönetmeliğinin Yürürlükten Kaldırılmasına Dair Yönetmelik yürürlükten kaldırıldı.

 

18 Temmuz 2014  CUMA

Resmî Gazete

Sayı : 29064

YÖNETMELİK

İstanbul Üniversitesinden:

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ SAĞLIK İŞLERİ VE HASTALIK

RAPORLARI YÖNETMELİĞİNİN YÜRÜRLÜKTEN

KALDIRILMASINA DAİR YÖNETMELİK

MADDE 1  25/1/1998 tarihli ve 23241 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan İstanbul Üniversitesi Öğrenci Sağlık İşleri ve Hastalık Raporları Yönetmeliği yürürlükten kaldırılmıştır.

MADDE 2  Bu Yönetmelik yayımı tarihinde yürürlüğe girer.

MADDE 3  Bu Yönetmelik hükümlerini İstanbul Üniversitesi Rektörü yürütür.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.