istanbul Üniversitesi Personel Alımı! KPSS 50 Puanla 35 Hemşire Personel Alımı

İstanbul Üniversitesine KPSS 50 puan şartı ile lise mezunu 50 hemşire personel alımı yapılacaktır. Lise mezunu personel alımı başvuru şartları ve tüm detaylar My Memur haberde bulabilirsiniz.

57602
Abone Ol
Daha Fazla

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü 4/b sözleşmeli personel alım ilanı 5 Aralık 2019 tarihli resmi gazetede yayımlandı. Lise mezunu 35 hemşire alımı başvuru şartlarını ve detaylarını araştıran adaylar için gerekli bilgileri “My Memur” olarak bu haberimizde hazırladık. Üniversite kamu personeli alımı başvuruları 5 Aralık 2019 ile 19 Aralık 2019 tarihleri arasında olacak.

İSTANBUL ÜNİVERSİTE LİSE MEZUNU PERSONEL ALIMI İLANI

Üniversitemiz Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezlerinde, giderleri Özel Bütçe gelirinden karşılanmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası uyarınca Sözleşmeli Personel olarak istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan ek 2 inci maddenin (B) fıkrasına göre 2018 KPSS (B) gurubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır.

LİSE MEZUNU 35 HEMŞİRE ALIMI

Sağlık meslek liselerinin hemşirelik bölümünden mezun olmak gerekiyor. Ayrıca 2018 KPSS P94 puan türünden 50 ve üzeri puan almış olmak şartı da bulunuyor.

HEMŞİRE PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

– Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olmak,

– Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,

– Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dâhil) şartını kabul etmek, vardiyalı çalışmasına engel durumu bulunmamak,

– Başvuracak adayların 2018 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmalıdır. 2018 KPSS-P94 puan türü esas alınacaktır.

– 5917 sayılı Kanunun 47. Maddesi’nin 5. Fıkrası (A)2 bendi gereğince, 4-B Sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler; fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar.

PERSONEL ALIMI İÇİN İSTENİLEN BELGELER

– Fotoğraflı Başvuru Formu,

– Nüfus Cüzdanı Aslı ve Fotokopisi,

– Diploma veya Mezuniyet Belgesinin Aslı ve Fotokopisi (e-devlet Çıktısı Kabul Edilecektir.),

– 2018 KPSS Sınav Sonuç Belgesi istenmektedir.

Üniversite personel alımı ilan metni için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 2 sene önce

    Adanada oturuyorum nasıl başvuru yapacağım ?

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!