1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Bilişim Personeli Alıyor!
İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Bilişim Personeli Alıyor!

İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Bilişim Personeli Alıyor!

İstanbul Üniversitesi bilişim personeli alımı yapacağını duyurdu. İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü, Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı 7 sözleşmeli bilişim personeli alacak.

A+A-

İstanbul Üniversitesi sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacağını duyurdu. İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü, Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığında istihdam edilmek üzere toplam 7 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacak.

İstanbul Üniversitesi bilişim personeli alımı kapsamında yazılı ve sözlü sınav yapılacak. Alınacak olan personeller,  2018 KPSS P3 sınav sonuç belgesi puanının yüzde yetmiş ile yabancı dil puanının yüzde otuzunun toplamı esas alınarak yapılacak sıralamaya göre en yüksek puanlıdan başlanarak alınacak personel sayısının on (10) katı aday arasından seçilecek.

İstanbul Üniversitesi personel alımım ile alakalı genel ve özel şartlara aşağıda sizinle paylaştığımız kamu personeli alımı ilan metni üzerinden erişebilirsiniz.

BAŞVURU YERİ VE TARİHİ

Adaylar başvurularını İstanbul Avcılar’da bulunan, İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Personel Daire Başkanlığı rektörlük binasına gerçekleştirecekler. Başvurular 10 Eylül 2019 tarihinde yani bugün başladı. Adaylar 24 Eylül 2019 tarihine kadar başvuruda bulunabilecekler.

BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARININ DUYURULMASI

Başvuruların incelenmesi sonucunda genel ve özel şartları sağlayan adaylardan, KPSS puanının %70’i ile yabancı dil puanının %30’ununun toplamı esas alınarak yapılacak sıralamaya göre en yüksek puanlıdan başlanarak toplam her pozisyon aday miktarının On (10) katı aday yazılı sınava çağırılacak. KPSS puanı olmayan veya belge ibraz etmeyen adayın KPSS puanı 70 olarak dikkate alınacak.

 Bu sıralamaya göre son sırada aynı puana sahip birden fazla adayın bulunması halinde, bu adayların tamamı sınava kabul edilecektir. Yazılı sınava girmeye hak kazanan adayların listesi ve sınav yerinin açık adresi www.istanbulc.edu.tr sitesinde 27.09.2019 tarihinde ilan edilecektir. Ayrıca yazılı bildirim veya tebligat yapılmayacaktır.

SINAV KONULARI, YERİ VE TARİHİ

1. Proje Yönetimi

2. Yazılım Mühendisliği

3. Veritabanı sorgulama, tasarımı ve yönetim sistemleri

4. Programlama Dilleri (Java, SQL, PL/SQL,.NET)

5. Yazılım mimarisi

6. Bilgisayar Ağları

7. Bilgi Güvenliği

8. İşletim Sistemleri

9. Karar Destek Sistemi ile ilgili konular

10. Bilgisayar Donanımı

11. Web Programlama ve teknolojileri

12. Modelleme ve Simulasyon

13. Pozisyonla ilgili diğer konular

İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Bilişim Personeli Alım İlanı

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler